Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Milaslı Fenerbahçeliler etkinliklerini sürdürüyor

ÖNDER Spor Haber / Hüseyin AÇAR -

Milaslı Fenerbahçeliler etkinliklerini sürdürüyor
Bu içerik 461 kez okundu.

Milaslı Fenerbahçeliler, sosyal kültürel ve sportif etkinlikler içinde yer almaya devam ediyor. Milas’ta kuruldukları günden bu yana aktif bir şekilde sanatın, kültürün ve sportif etkinliklerin her zaman yanında olan Milaslı Fenerbahçeliler geçtiğimiz hafta içinde önce Milas Belediyesi Beçin Gençlikspor Kulübü Birinci Amatör Küme Ligi Fubolcularına daha sonra da ilçemizi Muğla Süper Amatör Küme Futbol Liginde temsil eden ve ligde şampiyonluk mücadelesini sürdüren Yeni Milasspor Kulübü Futbolcularına Milas Havuzbaşı Restoran’da bir yemek vererek moral desteği sağladılar.

Milas Fenerbahçeliler grubu Temsilcisi Hasan Tuzla, iki spor kulübüne verdikleri moral destekleri ve yemekleri ile ilgili bir açıklama yaptı ve “Milas adına mücadele eden tüm spor kulüplerine de ilerleyen günlerde bu tip moral destek yemekleri vererek onların da yanında olduğumuzu göstereceğiz” dedi.

Hem Beçin Gençlikspor’un hem de Yeni Milasspor’un kendi liglerinde şampiyonluk mücadelesi yaptıklarını vurgulayan Tuzla, “Bizler Milaslı Fenerbahçeliler olarak bu başarılı 2 spor kulübümüzün sadece tribünlerde yanlarında olmadığımızı göstermek istedik. Milaslı Fenerbahçeliler olarak tüm spor kulüplerimizin yanındayız ve onların sportif etkinliklerini yakından takip ederek destek olmaya devam edeceğiz” diyen Hasan Tuzla Milas’taki tüm spor kulüplerine başarılar diledi.

“Milaslı Fenerbahçeliler olarak ilçemiz ve mahallelerimizdeki diğer spor kulüplerinin de zaman içinde destek amaçlı yanlarında olmaya çalışacağız” diyen Hasan Tuzla, 18 Kasım Cumartesi günü Milas basını, 19 Kasım Pazar günü ise Sevdamsın Yeni Milasspor Taraftarlar Derneği yöneticileri ile kahvaltılı buluşmalar gerçekleştireceklerini, “Birlikte, spor kulüplerimizi desteklemek için güç birliği yapmak istiyoruz” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X