Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

MİTSO, Milas 4. Zeytin Hasat Şenliği’ne davet ediyor

ÖNDER Haber / Adem KANKAYNAR -

MİTSO, Milas 4. Zeytin Hasat Şenliği’ne davet ediyor
Bu içerik 501 kez okundu.

MİTSO yöneticilerinin ziyaret edip davette bulunduğu Selimiye’deki Oda üyesi işyerleri, 25 - 26 Kasım’da yapılacak Milas 4. Zeytin Hasat Şenliği’ne katılım sözü verdiler.

MİTSO Basın Bürosundan verilen bilgiye göre, Milas Ticaret ve Sanayi Odası yönetiminin, zeytin hasat dönemi öncesinde zeytinyağı fabrikalarına ziyaretleri sürüyor. MİTSO yöneticileri bu arada Selimiye’deki Oda üyesi işyerlerini de ziyaret ederek 25 - 26 Kasım tarihlerinde yapılacak Milas 4. Zeytin Hasat Şenliği’ne davet ettiler. MİTSO yöneticileri ziyaretler sırasında üyelerinin çeşitli konulardaki sorunlarını, dilek ve önerilerini de not ettiler.

Milas Ticaret ve Sanayi Odası (MİTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Yiğit ve Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Koray Türkoğlu, Selimiye’deki Oda üyesi işyerlerini ziyaret ettiler.

Ziyaretler sırasında üyelerin Oda çalışmaları konusunda dilek ve önerileriyle sorunlarını da not eden MİTSO yöneticilerinin, üyelerini 25 - 26 Kasım’da yapılacak 4. Zeytin Hasat Şenliğine, Mart ayında yapılacak Milas 9. Tarım ve Hayvancılık Fuarı ile Nisan ayında yapılacak  2. Yapı, Dekorasyon ve Mobilya Fuarı’na davet ettikleri bildirildi.

MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Zeytin Hasat Şenliği’nin Milas’ta kaliteli zeytin ve zeytinyağı üretiminde üreticilerin yanı sıra tüketicilerde de bilinç oluşturduğunu belirterek, “Milas Zeytin Hasat Şenliği, Milas’ta MİTSO’nun yanı sıra diğer kurumların ve sivil toplum kuruluşlarının da katkıları ve destekleriyle yapılıyor. Biz MİTSO olarak Zeytin Hasat Şenliği’ne çok önem veriyoruz. Bu şenlik sayesinde üreticilerde de tüketicilerde de kaliteli zeytin ve zeytinyağı üretimi ve tüketimi konusunda bir bilinç oluşuyor. Ayrıca Milas zeytin ve zeytinyağının da adını Türkiye’ye duyurmuş oluyoruz” dedi.

Özer, Selimiye’deki MİTSO üyelerinden Zeytin Hasat Şenliği’ne ve Mart ayında yapılacak Tarım ve Hayvancılık Fuarı’na ve Nisan ayında yapılacak 2. Yapı, Dekorasyon ve Mobilya Fuarı’na katılmalarını istedi.

MİTSO yöneticilerinin ziyaret ettiği Selimiye’deki Oda üyesi işyerlerinden Sezer Sağım Teknolojileri Satış Sorumlusu ve Teknik Servisi yetkilisi Hidayet Baklaya, Milas Tarım ve Hayvancılık Fuarı’nın çok önemli bir başarı göstererek kalıcı hale geldiğini belirtti ve “Aynı şekilde Zeytin Hasat Şenliği’nin de kalıcı olma yolunda ilerlediğini görüyoruz. Bu etkinliklere katılmak, destek vermek için hepimize görev düşüyor. Biz de bu yılki Zeytin Hasat Şenliğine ve Tarım ve Hayvancılık Fuarına destek vereceğiz. Şenliğe gelip katılacağız, Tarım ve Hayvancılık Fuarı’nda da stant açacağız” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X