Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Milaslı Koşucular Bodrum’da başarıyla yarıştı

ÖNDER Spor Haber / Hüseyin AÇAR -

Milaslı Koşucular Bodrum’da başarıyla yarıştı
Bu içerik 766 kez okundu.

25 - 26 Kasım tarihlerinde Bodrum’da yapılan “2017 Ultra Maraton Koşuları”nda Milas adına yarışan sporcularımız koşularda elde ettikleri derecelerle adlarını koşu parkuruna övgüyle yazdırdılar.

Milas MİDOBÜS Sporcularından Serdar Murat Sarı, Mustafa Kemal Fındıkçıoğlu, Fahrettin Yanık, Ali Sarman, Milas Triatlon sporcuları antrenör Haki Güngör sporcularımız Berkay Esenkaya, Ömer Faruk Özerten, Dağlar Devecioğlu, atletizm sporcularımızdan Çağla Şengör ve 3.5 yaşındaki minik sporcularımız Ada, Deniz Güngör koşulardaki performanslarıyla dikkat çektiler.

Bodrum Koşusunda Bayan sporcumuz Çağla Şengör, kategorisinde 5. sırada yer alma başarısı gösterirken, diğer erkek sporcularımız kategorilerindeki yarışmalarda elde ettikleri derecelerle Milas’ı en iyi şekilde temsil ettiler.

Başarılı sporcularımız, yerel yöneticilerden beklentilerini de gazetemiz aracılığıyla şöyle dile getirdiler:

“Biz Milaslı Koşucular olarak, bize daha önce sözü verilen Şehir Stadyumundaki atletizm pistinin modern bir koşu pistine dönüştürülmesi ve bu tip organizasyonların ilçemizde de yapılmasını istiyoruz.”

Milaslı sporcular, “Amacımız bireysel olarak seslerimizi duyurmak değil; yeni nesillere spor yapmanın ne denli sağlıklı bir aktivite olduğunu gösterebilmektir” diyerek, yerel yöneticilerin kendilerine destek olmalarını istediler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X