Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

126 evin su ihtiyacı giderildi

ÖNDER Haber / Melih KAŞKAR -

126 evin su ihtiyacı giderildi
Bu içerik 566 kez okundu.

Muğla Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MUSKİ) Genel Müdürlüğü ekipleri, ilçemizde yeni içme suyu hat yapım çalışmalarını sürdürüyor. İlçemizin birçok mahallesinde içme suyu hat çalışmaları yapan MUSKİ ekipleri, çalışmalar kapsamında Güneş Mahallemizde yeni yerleşim yeri olan bölgede yeni içme suyu hat çalışmalarını da tamamladı.

MUSKİ ekipleri tarafından 3 personel ve 1 kepçe ile birlikte yaklaşık 1 hafta süren çalışmalar sonucunda, yeni yerleşim yeri olan bölgede yapılaşması tamamlanan 126 evin su ihtiyacının giderilmesi için içme suyu hattı çekildi.

Konuyla ilgili olarak Muğla Büyükşehir Belediyesi’nden yapılan açıklamada, “Milas ilçesi Güneş Mahallesi’nde bir süre önce imara açılan yeni yerleşim bölgesi için MUSKİ ekipleri tarafından yapılan gerekli incelemeler ve çalışmalar sonucunda bölgeye yeni içme suyu hattı çekmeye karar verildi. Yaklaşık 1 hafta süren çalışmalar sonucunda bölgeye yeni içme suyu hattı çekildi ve yeni yapılaşmaya başlayan bölgedeki vatandaşların mağduriyetleri giderildi. Ayrıca, çalışmalar kapsamında vatandaşların uzun yıllar sağlıklı bir şekilde kullanabilecekleri yeni içme suyu hatlarını hizmete sunduk” denildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X