Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

‘Spor Saati’nde ilçemiz sporu konuşuldu

ÖNDER spor Haber / Hüseyin AÇAR -

‘Spor Saati’nde ilçemiz sporu konuşuldu
Bu içerik 612 kez okundu.

 

29 Kasım Çarşamba günü Radyo Gözlem Spor Saati programına konuk olan Milaslı Fenerbahçeliler Grubu Temsilcisi Hasan Tuzla ve Milas’ın en renkli kişiliklerinden ‘Amigo Şeker’ İbrahim Alır, Milas’ta spor ve özellikle futbolla ilgili duygu ve düşüncelerini Radyo Gözlem dinleyicileriyle paylaştılar.

Futbolun büyük kitleleri peşinden sürükleyen bir sektör olduğunu vurgulayan Tuzla ve Alır, Milas’ta çok yetenekli genç futbolcuların olduğunu belirterek, Milaslı yerel yöneticilerden bu genç yeteneklere sahip çıkmalarını ve destek olmalarını istediler.

Milas’ın spor tesisleri bakımından büyük eksiklikleri olduğunu dile getiren Hasan Tuzla ve İbrahim Alır, Milas’ın sporda ismini başarılı bir şekilde duyurmak istiyorsa bir an önce gençlerimiz için yeni spor tesislerinin yapılması gerekliliği yönünde görüşlerini belirttiler.

 

Milaslı Fenerbahçeliler durmuyor

Milas Fenerbahçeliler Grubu Temsilcisi Hasan Tuzla, Milaslı Fenerbahçelilerin bir amaç etrafında bir araya geldiklerini belirttiği konuşmasında, “Kuruluşumuzun esasında, insana olan sevgimiz ve yardıma ihtiyacı olanlara destek olmak var” dedi.

Sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif her etkinliğin içinde Milaslı Fenerlilerin yer aldığını söyleyen Tuzla, “Milas’ta Milaslı Fenerlilerin var olduğunu yaptığımız olumlu ve güzel çalışmalarla herkese gösterdik” diyerek Milaslı Fenerbahçelilerin Milas gündeminde taşın altına eline sokan futbol ve Fenerbahçe sevgisi ile dolu insanlardan oluştuğunu söyledi.

Dernekleşme yolunda ilerlediklerini de dile getiren Hasan Tuzla, “Yasal izin verildiği anda dernek kurma çalışmalarımız hızlandıracağız” dedi.

 

Amigo Şeker’den ilginç açıklamalar

Radyo Gözlem Spor Saati’nin diğer konuğu olan Sevdamsın Yeni Milasspor Taraftarlar Derneği Yönetim Kurulu Üyesi, tribünlerin renkli ismi Amigo Şeker İbrahim Alır, Spor Saati dinleyicilerine kendisine neden Şeker lakabı takıldığını anlatarak, futbol maçlarının tribünlerdeki temsilcileri olduğunu söyledi.

Yeni Milasspor’un ve Milas’ın hak ettiği ligde yer alması için yıllarca hem sahalarda hem tribünlerde mücadele ettiklerini söyleyen Amigo Şeker, futbol karşılaşmalarının taraftarsız seyir zevkinin olmadığını dile getirdi.

Gazetemiz Spor Muhabiri Hüseyin Açar’ın hazırlayıp sunduğu Spor Saati programına konuk olan Milaslı Fenerbahçeliler Grubu Sorumlusu Hasan Tuzla ve Amigo Şeker İbrahim Alır, programın sonunda Milas adına sportif yarışmalara katılan tüm spor kulüplerine lig mücadelelerinde başarı dileklerini ileterek, Radyo Gözlem ve Spor Saati programının Milas’ta sporun ve sporcunun her zaman yanında olduğunu vurgulayarak, Radyo Gözlem Spor Saati’ne teşekkür ettiler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X