Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

İlçemizde yeni açılan işyerlerine ziyaretlerini sürdürüyorlar

ÖNDER Haber / Melih KAŞKAR -

İlçemizde yeni açılan işyerlerine ziyaretlerini sürdürüyorlar
Bu içerik 480 kez okundu.

Milas Ticaret ve Sanayi Odası yöneticileri, ilçemizde yeni açılarak Oda üyesi olan işyerlerine ziyaretlerini sürdürüp hayırlı olsun dileklerinde bulunuyor. Bu ziyaretler kapsamında Halilbey Bulvarında yeni açılan işyerlerinden Ateş Döner’i de ziyaret eden MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, “Milas’a açılan her işyeri, odamıza üye olan her işyeri bizi sevindirir. Yeni işyerinizi kutluyor, bol kazançlar ve başarılar diliyorum” diye konuştu.

Ateş Döner işyeri sorumlusu Sezen Özkan ve usta aşçısı Fikret Akay’a, MİTSO adına hayırlı olsun dileklerini ileten Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, işyerinin özellikleri hakkında da bilgi aldı.

Döner ustası Fikret Akay, tavuk ve et döneri Hatay’dan getirttikleri baharatlarla ve özel soslarla Hatay usulünde yaptıklarını belirterek, “Bu özel baharatları ve özel sosları yörenin damak zevkine uygun halde karıştırarak dönerlerimizi hazırlıyoruz. Ekmeklerimizi de yine kendimiz özel fırınlarda özel olarak yapıyoruz” dedi.

İşyerinin yöneticisi Sezen Özkan da, Muğla’da ve Akhisar’da da şubeleri olduğunu belirterek, “Ateş Döner işyerlerinde çalışan ustalarımızı, usta dönercilerimizi Hatay’dan getiriyoruz. Milas’a da güzel lezzetler sunmak amacıyla geldik. Burayı çok sevdik” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X