Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Reşit Sinan, Datça Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü oldu

ÖNDER Haber / Melih KAŞKAR -

Reşit Sinan, Datça Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü oldu
Bu içerik 619 kez okundu.

Milas Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü’nde Spor Uzmanı olarak görev yapan Reşit Sinan, Datça Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü’ne Müdür olarak atandı.

Milas’ta 11 yıl önce Spor Uzmanı olarak göreve başlayan Reşit Sinan, Datça Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü’ne Müdür olarak atandı. Milas’taki son görev gününde mesai arkadaşlarıyla vedalaşan Sinan’a mesai arkadaşları tarafından plaket ve çiçek takdim edildi.

Düzenlenen vedalaşma töreninde bir konuşma yapan Milas Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdür Vekili Fatih Uzunlulu, Sinan’a yeni görevinde başarı dileklerini ileterek, Milas’ta verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür etti.

Vedalaşma töreni için teşekkür eden Datça Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Reşit Sinan; “Uzun yıllardan sonra Milas’tan ayrılıyor olmak biraz zor geliyor. Milas’ta geçirdiğim 11 yıl boyunca mesai arkadaşlarımla birlikte elimden geldiği kadar hizmet etmeye çalıştım. Bu anlamda Milas’ı hiçbir zaman unutamayacağım. Tekrardan herkese teşekkür ederim” dedi.

Törenin sonunda Milas Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü çalışanları, Reşit Sinan ile anı fotoğrafı çektirdiler.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X