Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Vakıf Başkanı Gönül’den, Milli Eğitim Müdürü Bal’a ziyaret …

Adem KANKAYNAR -

Vakıf Başkanı Gönül’den, Milli Eğitim Müdürü Bal’a ziyaret …
Bu içerik 938 kez okundu.

 

Milas Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı Hayrettin Gönül, İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Bal’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette Gönül, İlçe Milli Eğitim Müdür Bal’a, ahşap klasik Türk evi görünümlü el emeği kalemliği hediye etti.

Milas İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Bal’ın, Menteşe İlkokulu binası içindeki yeni makam odasında gerçekleşen ziyarette, Milas Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı hizmet binası çatısı altında 7 Aralık Perşembe günü açılışı yapılacak olan ‘Milas Ülkü Ocakları Şehit Polis Fethi Sekin Sanat Atölyesi’ ile ilgili görüşme yapıldı.

Vakıf olarak özellikle el sanatlarına gönül vermiş Milaslı hanımların gönül rahatlığıyla gelip çalışma yapabileceği bir atölyeyi hizmete açacaklarını belirten Hayrettin Gönül; “Bu konuda İlçe Halk Eğitimi Merkezi Müdürümüz Tunahan Bayram ve tüm personelinin büyük katkıları olmuştur. Bu anlamda onlara da teşekkür ediyoruz. Amacımız, el sanatlarına gönül veren ancak bugüne kadar bir türlü uğraşacak zaman ve imkân bulamayan Milaslı hanımlara böyle bir imkânı sunmak ve neleri başarabileceklerini hem kendilerinin, hem de tüm Milas halkının görmesini sağlamak” diyerek, Milas İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Bal’ı da açılışa davet etti.

Gönül, ziyarette ayrıca Milli Eğitim Müdürü Bal’a, Milas Ülkü Ocakları Şehit Polis Fethi Sekin Sanat Atölyesi’nde yapılmış ahşap klasik Türk evi görünümlü el emeği kalemliği hediye etti.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X