Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Çalışmalar Gümüşkesen Caddesi’nde sürüyor …

ÖNDER Haber / Melih KAŞKAR -

Çalışmalar Gümüşkesen Caddesi’nde sürüyor …
Bu içerik 323 kez okundu.

 

Milas Belediyesi, cadde ve sokaklarda başlattığı onarım, iyileştirme ve yenileme çalışmalarını sürdürüyor.

Milas Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçemiz genelinde asfalt, kaldırım, bordür-tretuvar ve dekoratif kilit parke çalışmalarını devam ettiriyor.

Milas Belediyesi Basın Bürosundan verilen bilgiye göre, yapılan çalışmalar sonucunda, birçok caddenin görünümünü değiştirerek modern hale getiren ekipler şimdi de çalışmalarını Gümüşlük mahallesinde sürdürüyor.

Konuyla ilgili açıklamada, Gümüşkesen Caddesi üzerinde yapılan kaldırım, bordür ve dekoratif parke taşı çalışmaları kapsamında caddenin çehresinin değiştiği, üst yapı konusunda önemli hizmetlere imza atan Milas Belediyesi’nin alt yapısını sağlam hale getirdiği caddelerde üst yapı çalışmalarını da gerçekleştirdiği belirtildi.

Çalışmaları Fen İşleri Müdürü Okan Koban ile birlikte yerinde inceleyen ve yetkililerden bilgi alan Milas Belediye Başkan Yardımcısı Faik Karagöz; “Her yıl binlerce yerli ve yabancı turisttin ziyaret ettiği Gümüşkesen anıtına giden yolda yapılan çalışmalarımız kapsamında yaya kaldırımlarının oluşturulmasını sağladık. Caddenin çehresini değiştirecek bir çalışma ortaya koyarak dekoratif kilit parke taşı işlemini gerçekleştiriyoruz. Çalışmalarımız bittiği zaman caddemiz modern bir görünüme kavuşacak” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X