Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Araç parkına yeni bir kamyon daha eklendi

Adem KANKAYNAR -

Araç parkına yeni bir kamyon daha eklendi
Bu içerik 1092 kez okundu.

İlçemizin önemli sivil toplum kuruluşlarından Tariş 153 Nolu Milas Zeytin ve Zeytinyağı Tarım Satış Kooperatifi, araç parkına yeni bir kamyon daha ekledi. Isuzu marka kamyon için Erdiloğlu adlı firmanın Satış Müdürü Erdal Demir ve Satış Şefleri İbrahim Korkmaz ve Barış Ülkü, ilçemize gelerek devir teslim törenine katıldılar.

Her türlü hizmeti üye üreticilerin ayağına kadar götüren, bu yolla yıllardır üyelerinin takdirini kazanan Tariş 153 Nolu Milas Zeytin ve Zeytinyağı Tarım Satış Kooperatifi yönetimi, hizmet kalitesini arttırmak için bir adım daha attı ve araç parkına yeni bir kamyon daha kattı.

Isuzu marka kamyon için düzenlenen devir teslim törenine; Kooperatif Yönetim Kurulu Başkanı Kamil Gül, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Kooperatif Müdiresi Elin Alpay’ın yanı sıra, aracın satın alındığı Erdiloğlu adlı firmanın Satış Müdürü Erdal Demir, Satış Şefleri İbrahim Korkmaz ve Barış Ülkü katıldılar.

 

“Herşey hizmet kalitesini arttırmak için”

Devir teslim töreninde konuşan Tariş 153 Nolu Milas Zeytin ve Zeytinyağı Tarım Satış Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Kamil Gül; “Tüm çabamız, bütün gayretimiz, üyelerimize verdiğimiz hizmetin kalitesini arttırmak için. Üyelerimizin memnuniyeti bizim için her şeyin üzerindedir. Bu aracı da satın almamızın amacı, daha hızlı bir şekilde üyelerimizin isteklerine cevap verebilmek, kısa sürede onların taleplerini karşılamaktır” diyerek aracın, başta kooperatif üyeleri olmak üzere tüm çalışanlara hayırlı uğurlu olmasını diledi.

 

“Doğru ve isabetli bir seçim”

Satın alınan aracı teslim etmek üzere ilçemize gelen Erdiloğlu Isuzu Firmasının Satış Müdürü Erdal Demir ise; “Kooperatif yönetimi son derece doğru ve isabetli bir karar vererek, tüm ihtiyaçlarını karşılayacak bir araç satın aldılar. İnanın pişman olmayacaklardır. Her türlü bakım ve servis garantisinin sağlandığı satış işlemiyle kooperatifimiz kârlı bir iş yapmıştır” diyerek, o da hayırlı uğurlu olsun temennisinde bulundu.

Yapılan konuşmaların ardından aracın sembolik anahtarı Kooperatif Başkanı Gül’e teslim edildi ve Başkan Gül, aracın direksiyonuna geçerek objektiflere poz verdi.

Düzenlenen töreninin sonunda ise her türlü kaza-belaya karşı bir de kurban kesildi ...

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X