Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Okullarda ve Camilerde iyileştirme çalışmaları sürdürülüyor

ÖNDER Haber / Melih KAŞKAR -

Okullarda ve Camilerde iyileştirme çalışmaları sürdürülüyor
Bu içerik 325 kez okundu.

Milas Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin, ilçemizdeki okulların ve camilerin ihtiyaçlarını gidermeyi sürdürdüğü, okullarımız ve camilerimizde fiziksel mekan iyileştirme, bakım ve onarım çalışmalarının Milas Belediyesi ekipleri tarafından yapılmakta olduğu bildirildi.

Milas Belediyesi Basın Bürosundan verilen bilgiye göre, Milas Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Milas genelindeki tüm okulların ihtiyaçlarına imkanlar ölçüsünde hizmet götürmeye devam ediliyor.

İsmetpaşa mahallesi Zekeriya Gümüşkesen Ortaokulu bahçe düzenlemesi ve kilit parke taşı döşenmesi çalışmaları Milas Belediyesi ekiplerince gerçekleştirildi.

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, göreve geldikleri gün verdikleri sözleri bir bir yerine getirmeye kararlı olduklarını ifade ederek, “Bizim için okullarımız, öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve velilerimiz son derece önemli. Milas’ta bu okullarda eğitim gören gençlerimiz ve çocuklarımız bizlerin geleceğidirler. Onlara en iyi fiziki şartları sunmalıyız ki, onlar sadece bulundukları ortamda eğitimi ve geleceklerini düşünebilsinler. Aynı şekilde hizmet kapsamımız dışında olmasına rağmen camilerimizde de gerekli olan bakım onarım çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Okullar ve camilerimizde gerekli çalışmalar Belediyemizin imkanları ölçüsünde sürdürülecektir” dedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X