Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Sıcak asfalt ve roadmix kaplama çalışmaları sürüyor

ÖNDER Haber / Melih KAŞKAR -

Sıcak asfalt ve roadmix kaplama çalışmaları sürüyor
Bu içerik 377 kez okundu.

 

Milas Belediyesi, ilçemiz genelinde başlattığı kaldırım ve yol düzenleme çalışmalarının yanı sıra sıcak asfalt ve roadmix kaplama çalışmalarını da sürdürüyor.

Bu çalışmalar kapsamında Milas Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Güçsan Sanayii sitesi ile Akkent arasında sıcak asfalt ve Kamyon Garajı bölgesinde roadmix kaplama çalışmaları yapıyor.

Konuyla ilgili açıklamasında, ilçemizin ihtiyaç duyulan her bölgesinde sıcak asfalt çalışmasının yapıldığına dikkat çeken Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, planlı ve programlı bir şekilde asfalt çalışmalarının devam edeceğini belirterek, “Milas Belediyesi olarak asfalt çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Her geçen gün büyüyen ve gelişen ilçemizde, ekiplerimiz ilçemizin ihtiyacı olan her bölgesinde asfalt çalışmalarını sürdürüyor. İlçenin çağdaş ve modern bir görünüme kavuşması için ilçe genelinde başlatılan kilit parke taşı serimi, sıcak asfalt çalışması ve kaldırım düzenleme çalışmaları aralıksız devam etmektedir. Bu kapsamda Aydınlıkevler mahallemizin Güçsan sanayi sitesi ile Akkent arasında başlatılan sıcak asfalt çalışması devam ediyor. Ekiplerimiz ayrıca Kamyon garajı bölgesinde de roadmix kaplama işini sürdürüyor. Altyapısı tamamlanan diğer sokaklarda da kaldırım düzenleme, dekoratif kilit parke döşeme çalışmalarının yanı sıra sıcak asfalt çalışmaları aralıksız devam etmektedir. Bundan sonra da planlı ve programlı bir şekilde asfalt çalışmalarımızı devam ettireceğiz” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X