Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Milas’taki Banka Şubelerine, Tarım Fuarı’nda stand açma çağrısı

ÖNDER Haber / Melih KAŞKAR -

Milas’taki Banka Şubelerine, Tarım Fuarı’nda stand açma çağrısı
Bu içerik 469 kez okundu.

Vakıfbank Milas Şube Müdürü Adil Turgut Doğan, MİTSO’ya iade ziyaretinde bulundu. Ziyaret sırasında 1 - 4 Mart tarihleri arasında düzenlenecek Güney Ege 9. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarı’na 200’den çok firmanın katılacağı bilgisini paylaşan MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, fuarın alışveriş potansiyelinin yüksek olduğunu belirterek, Milas’taki banka şubelerinin fuarda stant açmaları çağrısında bulundu.

MİTSO Basın Bürosundan verilen bilgiye göre, Vakıfbank Milas Şube Müdürü Adil Turgut Doğan ile bankanın KOBİ Portföy Yöneticisi Turgut Karaltı, Milas Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret ettiler.

MİTSO Meclis Başkanı Mustafa Yüksel, Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Yiğit, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Koray Türkoğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Eliş ve Genel Sekreter Kazım Sarıoğlu ile görüşen banka yöneticileri, bankalarının sunduğu kredi olanaklarını anlatarak oda üyelerine kredilendirmede her türlü kolaylığı göstereceklerini belirttiler.

MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, ziyaret sırasında yaptığı konuşmada, Vakıfbank yöneticilerinin ziyaretinden duyduğu hoşnutluğu belirtip 25 - 26 Kasım’da Milas 4. Zeytin Hasat Şenliği’ni başarıyla tamamladıklarını ifade ederek, “Şimdiki hedefimiz 1 - 4 Mart tarihlerinde yapılacak Güney Ege 9. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarı. Şimdiden hazırlıklara başladık. Bu fuarda bankalarımızın da stant açmalarını arzu ediyoruz. Bu fuarda 200’den çok firma stant açacak. Önceki fuarlarda olduğu gibi yine 100 binden çok ziyaretçi bekliyoruz. Üstelik Milas Gıda Tarım ve Hayvancılık Fuarı, alışveriş potansiyeli yüksek olan bir fuar. Her yıl bunu görüyoruz. Bu nedenle Milas’taki banka şubelerinin de fuarda stant açmasını bekliyoruz” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X