Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Levent Akyer’den MİTSO’ya Teşekkür Ziyareti

ÖNDER Haber / Melih KAŞKAR -

Levent Akyer’den MİTSO’ya Teşekkür Ziyareti
Bu içerik 393 kez okundu.

AKP Milas İlçe Başkanı Levent Akyer’in, MİTSO’ya teşekkür ziyaretinde bulunduğu bildirildi.

MİTSO Basın Bürosundan verilen bilgiye göre, MİTSO Meclis Başkanı Mustafa Yüksel, Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Koray Türkoğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Soner Çamlıbelen tarafından karşılanan Akyer, ilçe kongresinde yeniden aday olmayacağını belirterek görev süresince MİTSO yönetimi tarafından kendisine gösterilen ilgiye teşekkür ederek, “Aslında bu bir veda ziyareti değil. Görev sürem boyunca bana gösterdiğiniz ilgiye, verdiğiniz desteğe teşekkür ziyareti. Sizlere teşekkür ediyorum. Bir bakanımız geldiğinde, bir milletvekilimiz geldiğinde her zaman Odayı açtınız. Bakanımızı biz karşılarız, biz ağırlarız dediniz. Her zaman destek oldunuz, kolaylık gösterdiniz. Sizinle her zaman güzel bir iletişimimiz oldu. Çok güzel çalışmalarımız oldu. Amacımız Milas’a hizmet etmekti. Kısa sürede güzel işler yapabildiğimize inanıyorum” dedi.

Konuşmasında MİTSO seçimlerine de değinen Akyer, “Sizin de önünüzde seçimler var; seçimlerinizde ben de size başarılar diliyorum” dedi.

MİTSO yönetiminden her zaman pozitif enerji aldığını belirten Levent Akyer “Biz sizlerden bu pozitif enerjiyi almasaydık, bu samimiyeti görmeseydik bakanlarımızı, milletvekillerimizi buraya, MİTSO’ya getirmezdik. Toplantılarımızı gider başka yerlerde, bir otelin salonunda yapardık. Siz MİTSO olarak Milas’taki sivil toplum kuruluşlarının başı durumundasınız. Biz de her zaman sizleri, MİTSO’yu Milas’ın en önde gelen kurumlarından biri olarak gördük. Güzel işbirliğimiz oldu. Sizlere bir kez daha teşekkür ederim” diye konuştu.

MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer de Levent Akyer’e teşekkür ederek, “Biz Milas’a gelen bakanları, milletvekillerini her zaman Odamızda ağırlamaktan memnun oluruz, gurur duyarız. Sonuçta burası da Milas’ın bir kuruluşu. Milas’a gelen bakanlarımıza, milletvekillerimize her zaman kapımız açık oldu, bundan sonra da açık olacaktır” dedi ve Akyer’e bundan sonraki yaşamında başarılar diledi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X