Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Başkan Tokat, özel bireylerle kahvaltıda buluştu

ÖNDER Haber / Melih KAŞKAR -

Başkan Tokat, özel bireylerle kahvaltıda buluştu
Bu içerik 409 kez okundu.

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, M. Önol Karadeveci Zihinsel Engelliler Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi öğrencileri ile Engelliler Haftası nedeniyle kahvaltıda bir araya geldi.

Milas Belediyesi Basın Bürosundan verilen bilgiye göre, kahvaltıya Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Başkan Yardımcısı Zeynep Mat, M. Önol Karadeveci Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Sevim Seringen, Sosyal Yardım İşleri Müdürü Bekir Güney, Müdürlük çalışanları, öğrenciler ve eğitmenler katıldı.

Milas Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü tarafından düzenlenen kahvaltıda yaptığı konuşmada, engelliler gününü kutlayan Başkan Tokat, “Engelli vatandaşlarımız toplumun aynasıdır. Bireylerin tek başına sağlamakta yetersiz kaldığı ihtiyaçlarını karşılamak, gereken dayanışmayı sağlamak, engellilerin her alanda hayatlarını kolaylaştırıcı tedbirleri almak ve toplumsal hayata etkin katılımlarını sağlamak, devletin ve yerel yönetimlerin en temel görevleri arasındadır. Her sağlıklı kişi engelli adayı olduğunu unutmamalıdır. Her zaman engellilere sahip çıkmalıyız” dedi.

Düzenlenen kahvaltıda, özel bireylerle tek tek ilgilenen Başkan Tokat, kendilerine kol saati ve çeşitli hediyeler sundu …

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X