Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Final Lisesi’nden anlamlı kermes …

Adem KANKAYNAR -

Final Lisesi’nden anlamlı kermes …
Bu içerik 384 kez okundu.

Milas Final Lisesi Okul Aile Birliği, ilçemize bağlı bir mahalle okuluna destek olmak için kermes düzenledi.

Atapark’ta düzenlenen kermeste, Okul Aile Birliği üyeleri tarafından hazırlanan yiyecekler satışa sunularak, elde edilecek gelirin ilçemize bağlı bir ya da iki mahalle okuluna bağışlanacağı belirtildi.

Milas Final Lisesi Müdürü Osman Oturak, konuya ilişkin yaptığı açıklamada; “Muğla İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nce ‘Gelecek sizin elinizde’ adlı bir proje geliştirildi. Lise olarak biz de bu projede yer alarak güzel bir amaca katkıda bulunmak istedik. Okul Aile Birliği üyelerimizle bir toplantı yaparak, proje kapsamında bir kermes düzenlemeyi ve buradan elde edeceğimiz gelirin de, bir ya da iki okulun ihtiyaçlarının karşılanmasında kullanılmasını kararlaştırdık. Dolayısıyla bugün bu kermes düzenlendi.

Okulumuzda eğitim gören Öğrencilerimiz, Öğretmenlerimiz ve Okul Aile Birliği üyelerimiz ortak bir çaba ile bu etkinliği gerçekleştirdiler. Bu anlamda, emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Öte yandan Milas halkı da etkinliğimize gerçekten duyarlı davrandı ve böylesi güzel bir amaca ulaşmamızda bizlere destek oldular. Katkıda bulunan tüm hemşehrilerimize teşekkür ediyoruz” dedi.

Atapark’ta düzenlenen kermese, Cumhuriyet Halk Partisi ilçe örgütü de tam kadro katılarak, kermeste satışa sunulan ürünlerden satın aldılar.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X