Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

MİŞTİ, Pazar günü 28’inci Yaşgününü kutlayacak

ÖNDER Haber / Melih KAŞKAR -

MİŞTİ, Pazar günü 28’inci Yaşgününü kutlayacak
Bu içerik 323 kez okundu.

Milas Belediyesi Şehir Tiyatrosu (MİŞTİ), kuruluşunun 28’inci yıldönümünü Milas Belediyesi Toplantı ve Düğün Salonunda düzenlenecek etkinlikle kutlayacak.

Milas Belediyesi Basın Bürosundan verilen bilgiye göre, kurulduğu 1989 yılından beri her dönemde başarılarını arttırarak yoluna devam eden Milas Belediyesi Şehir Tiyatro’su (MİŞTİ) 28’inci yaşgününü, düzenlenecek kokteyl ile kutlayacak.

17 Aralık Pazar akşamı saat 19:00’da Milas Belediyesi Toplantı ve Düğün Salonunda düzenlenecek kokteylde MİŞTİ tarafından şimdiye kadar sahnelenen oyunların afişleri sergilenecek ve oyunlardan kısa görüntüler izleyicilere gösterilecek. Gecede ayrıca Milas Belediyesi Senfonik Kent Orkestrası da bir konser verecek.

Kutlama gecesinde ayrıca, MİŞTİ’nin kurucusu merhum Nebi Uslu’nun ölüm yıldönümü anısına çeşitli etkinlikler de düzenlenecek ve şimdiye kadar Milas Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nda görev almış ve emek vermiş kişilere Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat tarafından birer teşekkür plaketi verilecek.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X