Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

CHP’nin Yeni İlçe Yönetiminden ilk ziyaret …

Adem KANKAYNAR -

CHP’nin Yeni İlçe Yönetiminden ilk ziyaret …
Bu içerik 581 kez okundu.

2 Aralık 2017 tarihinde olağan genel kurulunu gerçekleştiren ve Suat Özcan’ın yeniden İlçe Başkanlığına seçildiği kongre sonrası oluşan yeni yönetim, mazbatalarını aldıktan sonra ilk ziyaretini Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’a yaptıktan sonra Atapark’ta, Atatürk anıtına çelenk sundu.

CHP Milas İlçe Başkanı Suat Özcan ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ile Kadın Kolları Başkanı Berrin Naz ve Yeni Gençlik Kolları Başkanı seçilen Göksel Billur, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ı makamında ziyaret ettiler.

Milas Belediyesi ve İlçe Örgütü olarak son derece uyum içerisinde hareket edildiğine dikkat çeken İlçe Başkanı Özcan; “Geçmişte olduğu gibi bugün ve yarın da başkanımızın tüm çalışmalarına her türlü desteği vereceğiz. Kimi zaman O’na atılan iftiraların karşısında başkanımızın yanında olacağız. Seçilen yeni ilçe örgütü olarak ilk ziyaretimizi de bu nedenle başkanımıza yapıyoruz” dedi.

 

Örgütümün emrindeyim …

Ziyaret için teşekkür eden Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat ise, ana kademe, kadın ve gençlik kollarının son derece üretken, çalışkan ve başarılı işlere imza atan bir anlayışta olduğunu belirterek;

“Doğal olarak bu anlayış, Milas örgütü olarak derli-toplu görünmemize ve il genelinde bir adım daha öne çıkılmasına neden oluyor. Bu anlamda Belediye Başkanı olarak kendimi ve Milas’ı çok şanslı görüyorum. Geçmişte söyledim, yine söylüyorum, partinin her kademesinde görev almış, son olarak da seçilmiş bir Belediye Başkanı olarak örgütümüzün emrindeyim” dedi ve yeni seçilen ilçe yönetim kuruluna başarılar diledi.

 

CHP Milas İlçe Örgütü Ata’nın huzurunda …

CHP Milas İlçe Örgütü tarafından Başkan Tokat’a gerçekleştirilen ziyaretin ardından parti yönetim kurulu, Atapark’taki Atatürk anıtına çelenk sundu.

Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklâl marşımızın okunmasının ardından bir konuşma yapan CHP Milas İlçe Başkanı Suat Özcan; “15 yıldır cumhuriyetimizin tüm kazanımları birbiri ardına yok edildi. Bu ülkenin ne kadar ortak değeri varsa hepsi ayaklar altına alındı. Cumhuriyet Halk Partisi olarak bu zihniyete her fırsatta ‘dur’ demek için yoğun bir çaba harcıyoruz. Ve halkımızdan da bu konuda bize destek olmalarını, bizim yanımızda olmaları için çağrıda bulunuyoruz.

İlçe yönetim kurulu olarak hepimize çok büyük ve önemli görevler düşüyor. Şahsım ve örgütüm adına sizlerin, tüm zorlukların altından başarıyla kalkacağından, partimizi her platformda en güzel şekilde temsil edeceğinizden hiç şüphem yok. Bir olacağız, birlikte olacak ve tüm zorlukları birlikte aşacağız” dedi.

İlçe Başkanı Özcan’ın açıklamasının ardından Milas Final Lisesi Okul Aile Birliği tarafından Atapark’ta düzenlenen kermese geçen CHP Milas İlçe Örgütü, kermesten alışveriş yaptı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X