Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Mazbatalarını aldılar

Adem KANKAYNAR -

Mazbatalarını aldılar
Bu içerik 1958 kez okundu.

 

Geçen Pazar günü, ilçe başkanlığı için Abdullah Kıbrıslı ve Fahri Acar’ın yarıştıkları 6’ncı olağan kongrede geçerli 343 oyun 190’ını alarak AKP Milas İlçe Başkanı seçilen Fahri Acar başkanlığındaki yeni Yönetim Kurulu Üyeleri, İlçe Seçim Kurulu Müdürü Havva Ömercioğlu’ndan mazbatalarını aldılar.

Milas İlçe Seçim Kurulu Müdürü Havva Ömercioğlu’nun makam odasında gerçekleşen törende, AKP Milas İlçe Başkanı seçilen Fahri Acar, partinin olağan genel kurulunda tam bir demokrasi şöleninin yaşandığına dikkat çekerek; “Biz büyük bir aileyiz. Hem de bütün Türkiye’yi kucaklayan bir aile… Bu ailenin temelini oluşturan değerlerden biri de demokrasidir. Partimizin Milas kongresi tam anlamıyla bir demokrasi şöleni havasında geçti. İlçe Seçim Kurulu olarak sizler de, kongremizin sağlıklı bir şekilde sonuçlanmasına katkıda bulundunuz. Bu anlamda parti mensupları olarak size ve tüm arkadaşlarınıza teşekkür ediyoruz” dedi.

İlçe Başkanı Acar’ın teşekkür konuşmasının ardından Milas İlçe Seçim Kurulu Müdürü Havva Ömercioğlu, seçim sonuçlarına göre düzenlenen mazbatayı Fahri Acar’a imza karşılığı teslim etti.

Daha sonra, Milas Adliye Sarayı Ek Hizmet Binası önünde seçim sonuçlarına ilişkin kısa bir açıklama yapan AKP Milas İlçe Başkanı Fahri Acar; “Sanki bizler genel merkeze rağmen siyaset yapıyormuşuz gibi kamuoyunda bir algı yaratılmaya çalışılıyor. Bu anlayış son derece yanlış ve çirkindir. Biz, genel merkezimizin ve teşkilat başkanımız Sayın Mustafa Ataş’ın emrinde, yolunda hiç tereddüt etmeden yürümeye ant içmiş insanlarız. Ben ve arkadaşlarım kongrede sadece demokratik hakkımızı kullandık ve aday olduk. Delegemizin teveccühleriyle göreve geldik. Kongre geride kaldı, bizim içimizde, aramızda kırgınlık-küskünlük asla söz konusu olamaz. Gün, birlik ve beraberlik içerisinde milletimize, ülkemize hizmet etme günüdür. Milas ilçe teşkilatı olarak bizlere de bu kente ve Milas halkına hizmet etmek düşüyor. Bu düşünce ile hareket edecek, il başkanlığımız ve genel merkezimizle birlikte hareket ederek hizmet yolunda bütün çabayı göstereceğiz. Hedefimiz büyük ve bu hedefe mutlaka ulaşacağız” diyerek, kongreye katılan tüm konuklara ve delegelere teşekkür etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X