Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Milas’tan geçişi sırasında Kılıçdaroğlu’na sevgi gösterisi …

Milas’tan geçişi sırasında Kılıçdaroğlu’na sevgi gösterisi …
Bu içerik 968 kez okundu.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin toplu açılış törenine ve bir dizi toplantıya katılmak üzere bugün sabah saatlerinde uçakla Milas-Bodrum havalimanına geldi. Daha sonra, karayolu ile ilçemizden geçen Kılıçdaroğlu’na, ilçemiz Üçyol kavşağında toplanan bir grup vatandaş sevgi gösterisinde bulundu.

Havayolu ile Milas - Bodrum Havalimanı’na gelen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, burada Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, CHP Muğla Milletvekilleri Akın Üstündağ, Nurettin Demir ve Ömer Süha Aldan, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, CHP Muğla İl Başkanı Mürsel Alban, CHP Milas İlçe Başkanı Suat Özcan ve bir grup partili tarafından karşılandı.

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’nun ilçemizden geçişi sırasında, Üçyol kavşağında vatandaşlar tarafından sevgi gösterilerinde bulunuldu.

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu daha sonra ilçemizden ayrılıp Muğla Büyükşehir Belediyesi’nce düzenlenen toplantılar ile toplu açılış törenine katılmak üzere Menteşe ilçesindeki Gazi Mustafa Kemal Atatürk Kültür Merkezi’ne geçti.

Burada basına kapalı gerçekleştirilecek Ulaşım Çalıştayı, Muhtarlar Toplantısı ve STK’lar buluşmasına katılacak olan Kılıçdaroğlu, daha sonra Büyükşehir Belediyesi’nin toplu açılış törenini gerçekleştirecek ...

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X