Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

‘İl Kros Birinciliği’nde sporcularımız çok başarılı oldu

ÖNDER Spor Haber / Hüseyin AÇAR -

‘İl Kros Birinciliği’nde sporcularımız çok başarılı oldu
Bu içerik 653 kez okundu.

Milas Merkez Ortaokulu Kros Yıldız Erkek Takımı, geçtiğimiz hafta içinde Muğla’da yapılan İl Kros Birinciliği yarışlarında takım halinde üçüncülük kazanarak Milas’ı başarıyla temsil etti.

Milaslı Kros sporcusu Abdullah Cansever, aynı yarışmalarda ferdi dalda koşup İl Üçüncülüğü derecesini elde ederek madalyalı sporcular arasına katıldı.

Milas Merkez Ortaokulu Beden Eğitimi Öğretmeni Reyhan Gürpınar’ın çalıştırdığı Kros Takımının Muğla Kros yarışmalarında Milas adına elde ettiği bu başarı, ilçemiz Milas’ta sevinç ve mutlulukla karşılandı.

 

Milaslı sporcuların başarısı

Muğla Kros İl Birinciliği koşularında Milas adına yarışan Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi sporcularından Rabia Aşar, genç kızlarda İl Birincisi olurken, aynı yarışmalarda koşan Milas Şehit Murat İnci İmam Hatip Lisesi Kros Takımı il üçüncüsü, Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi Kros Takımı da Genç Erkeklerde il dördüncüsü olma başarısını gösterdiler.

 

Teşekkür ve kutlama

Milas Kros takımlarını Muğla yarışlarına hazırlayan Beden Eğitimi Öğretmenlerimiz Ali Akın Çilek, Soner Becek ve Reyhan Gürpınar, sporcularının ve okul takımlarının Muğla Kros yarışmalarında elde ettikleri başarılarla Milas’ın adını en iyi şekilde duyurduklarını belirterek, müsabakalarda yarışan tüm sporcularını kutladıklarını söylediler.

Okul takımlarına destek olan herkese teşekkür eden öğretmenler, Milas’ta çok yetenekli sporcuların olduğunu da vurguladılar.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X