Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Muğla’yı temsil edecekler

ÖNDER Spor Haber / Hüseyin AÇAR -

Muğla’yı temsil edecekler
Bu içerik 726 kez okundu.

Milas Hentbolunun başarılı sporcuları, başarılarına bir yenisini daha ekleyerek İzmir’de Aralık ayı içinde yapılacak olan Yıldızlar Hentbol Liginde Muğla Karması içinde yer aldılar.

11 sporcu ile Muğla Hentbol Karma Takımı seçmelerine katılan Milaslı Hentbolcular’dan 10’u Muğla karmasına girerek İzmir Anadolu Yıldızlar Liginde Muğla Takımının sporcuları olma başarısını gösterdiler.

Milas Belediyesi Hentbol Takımı Sporcularından Zerda Dalyan, Ece Akçeşme, Nazmiye Dilli, Yaren Kayhan, Aylin Kılıçarslan, Beste Gül Özkan, Tuğra Hekimoğlu, Alperen Sarı, Doğuhan Aykol, Kaan Atak ve Kağan Yıldırım isimli sporcular 22 Aralık’ta İzmir’de yapılacak olan Anadolu Yıldızları Liginde Muğla Takımı için mücadele edecekler.

Milaslı Hentbolcuları turnuvalara hazırlayan Beden Eğitimi Öğretmenleri Yeter Sezer ve antrenörleri Tuğçe Handan Demirel, gazetemize bir açıklama yaparak, sporcularının ve Muğla Hentbol Takımının İzmir’deki Anadolu Yıldızları Liginde başarı olacaklarını belirterek müsabakalarda başarı dileklerini ilettiler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X