Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Voleybol maçları alaca karanlıkta oynandı!

ÖNDER Spor Haber / Hüseyin AÇAR -

Voleybol maçları alaca karanlıkta oynandı!
Bu içerik 656 kez okundu.

Muğla Gençlik ve Spor Müdürlüğü tarafından yıkılma kararı olan ve ihale aşamasındaki Milas Spor Salonunda oynanan 2 bayanlar voleybol karşılaşmasına karanlık damgasını vurdu.

80’e yakın aydınlatma lambası olan Spor Salonunda 50 lambanın yanmaması sonucunda genç sporcular akşam karanlığında maçlarını oynamak zorunda kaldılar.

Spor Salonu çalışanlarından alınan bilgilere göre, yıkım kararı çıkan spor salonunda tadilat ve tamirat için ek bir ödenek olmadığı ve bu nedenle de herhangi bir iyileştirme yapılamadığı bildirildi.

Voleybol maçları oynanması için yeterli ışık düzeneğinin olmaması ve maçların loş bir ışıkta oynanmasına tepki gösteren müsabakaya çıkacak 2 voleybol takımı antrenörlerinin itirazları yetersiz oldu ve müsabakalar yeterli bir aydınlatma olmadan oynandı.

Spor Salonunun tepe lambalarının birçoğunun yanmaması nedeniyle akşam maçlarının asla oynanmaması gereken bir spor salonuna akşam maçlarının konulmasına tepki veren müsabakayı izleyen sporcuların aileleri de müsabaka boyunca spor salonu çalışanlarına şikâyetlerini belirttiler.

 

Bodrum Doğuş ikide iki yaptı

Refik İpçi’nin antrenörlüğünü yaptığı Bodrum Doğuşspor Bayan Voleybol Takımı, Milas Spor Salonunda oynadığı ilk Genç Kızlar Kategorisi Lig karşılaşmasında, antrenörlüğünü Sercan Ergin’in yaptığı Milas Dörtyol Gençlikspor’u 3 - 0 yenerken Bodrumlu sporcular yorulmadan maçı kazandılar.

Maç sonrası kısa bir süre dinlenen Bodrum Doğuşspor bayan takımı bu kez Yıldızlar Grubu Muğla Temsilciliği karşılaşması için antrenörlüğünü Ünsal Çelik’in yaptığı Milas Belediyespor Bayan Voleybol Takımı ile karşılaştı.

Bodrum Doğuşspor Voleybol Takımı bu karşılaşmayı da 3 - 0 alarak gecenin kazananı oldu.

 

Milas Dörtyol Gençlik: 0 - Bodrum Doğuşspor: 3

Maçın Hakemleri: Ali Kemal Sarı, Safiye Dili, Elif Demircioğlu, Semih Sönmez, Filiz Kın

Gözlemci: Cengiz Meriç

Milas Dörtyol Gençlikspor- Neşemsu, Ecem, Büşra, Şule, Burcu, Şeyma, Mehtap, Sittij, Fatma, Selenay, Irmak, Şükriye (Çalıştırıcı: Sercan Ergin)

 

Bodrum Doğuşspor: Selen, Eylül, Doğa, Simla, Ekin, Ayşegül, Ayşe Deniz, Yaprak, Derinsu, Yağmur, İlayda (Çalıştırıcı: Refik İpçi)

Setler: 5 - 25 / 8 - 25 / 10 - 25

 

Milas Belediyespor: 0 - Bodrum Doğuşspor: 3

Milas Belediyespor: Nursu, Ayşenur, Eylül, Eda, Gizem, Mukaddes, İrem, Dilara, Özümnur, Melis, Merve (Çalıştırıcı: Ünsal Çelik)

 

Bodrum Doğuşspor: Selen, Eylül, Doğa, Simla, Ekin, Ayşegül, Ayşe Deniz, Yaprak, Derinsu, Yağmur, İlayda (Çalıştırıcı: Refik İpçi)

Setler: 7 - 25 / 16 - 25 / 12 – 25

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X