Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Gümüşkesen Caddesi’nden sonra Lozan Caddesi’nde …

ÖNDER Haber / Melih KAŞKAR -

Gümüşkesen Caddesi’nden sonra Lozan Caddesi’nde …
Bu içerik 459 kez okundu.

Milas Belediyesi, kaldırım ve yol yenileme çalışmalarını sürdürüyor.

Milas Belediyesi Basın Bürosundan verilen bilgiye göre, Milas Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, yenilenen yollarda kaldırım ve parke döşeme çalışmalarını da sürdürüyor.

Ekipler son olarak, Gümüşlük Mahallesi Gümüşkesen Caddesi üzerinde parke yol ve kaldırım çalışmasını tamamladı.

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, “Milas Belediyesi, Milas’ı daha modern ve yaşanabilir bir kent haline getirmeye gayret gösteriyor. Vatandaşların yaşam standardını gün geçtikçe arttıran Milas Belediyesi, ilçemiz genelinde bozuk yol, kaldırımsız cadde ve sokak bırakmayacak. Gümüşkesen Caddesi üzerindeki çalışmalarını tamamlayan ve vatandaşlarımızın hizmetine sunan Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz şimdi de Lozan Caddesi üzerinde yol ve kaldırım yenileme çalışmalarına başladı” dedi.

Şehirleşmenin en önemli ayağının yollar ve kaldırımlar olduğunu vurgulayan Başkan Tokat, ilçemiz genelinde yol, kaldırım ve parke çalışmalarına önem verdiklerini belirterek, yapılan çalışmaların Milas’a daha çağdaş ve güzel bir görünüm kazandırdığını belirtti.

Hizmetlerin vatandaşların talepleri doğrultusunda yapıldığını ifade eden Belediye Başkanı Tokat, “Halkımızla birlikte, onlardan aldığımız güçle daha birçok başarılı çalışmaya imza atacağız” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X