Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

‘Bir Ömür Saadet’ plaketi!

ÖNDER Haber / Melih KAŞKAR -

‘Bir Ömür Saadet’ plaketi!
Bu içerik 365 kez okundu.

İlçemiz Milas’ta “Sosyal Belediyecilik” çalışmaları kapsamında örnek olan birçok projeyi gerçekleştiren Milas Belediyesi’nin bu çalışmalarına bir yenisini daha ekleyeceği bildirildi.

Konuyla ilgili olarak Milas Belediyesi Basın Bürosundan yapılan açıklamada, “Milas Belediyesi, mali imkansızlıklara karşın, ilçe genelinde sürdürdüğü alt ve üst yapı çalışmaları haricinde sosyal belediyecilik alanında geliştirdiği projelere de devam ediyor.

‘Elden Ele’, ‘Hoşgeldin Bebek’, ‘Bir Yastıkta Bir Ömür’ gibi önemli projelere imza atan Milas Belediyesi, şimdi de ‘Bir Ömür Saadet’ projesini hayata geçiriyor. Proje kapsamında ilçe genelinde evliliklerinde 50. yıllarını dolduran büyükler evlerinde ziyaret edilecek ve birlikte geçirdikleri saadet öyküleri dinlenecek.

Projenin tanıtım toplantısı ise 22 Aralık Cuma günü Milas Belediyesi Toplantı ve Düğün Salonunda gerçekleştirilecek. Saat 10’da başlayacak tanıtım toplantısında, evliliklerinde 50. yılını doldurmuş ailelere, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat tarafından birer plaket takdim edilecek” denildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X