Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Başkan Tokat ziyaretleri kabul etti

ÖNDER Haber / Adem KANKAYNAR -

Başkan Tokat ziyaretleri kabul etti
Bu içerik 469 kez okundu.

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat kendisine yapılan ziyaretleri makamında kabul etti.

Milas Spor Veteran Futbol takımı , Milas Türk Halk Müziği Derneği ve Cumhuriyet Halk Partisi Milas Gençlik Kolları yönetimini kabul eden Başkan Tokat ziyaretçileriyle yakından ilgilendi.

Başkan Tokat’a il ziyareti Milas Spor Veteran Futbol takımı gerçekleştirdi.

Veteran Futbol takımı adına destekleri için Muhammet Tokat’a teşekkür eden Erkan İşli ; 7 Grup ve 10 takımdan oluşan Veteran liginde oynadıkları 7 maçta 4 galibiyet 3 mağlubiyet alarak   12 puanla 4. sırada yer aldıklarını belirtti. İşli ayrıca bu hafta sonu Bodrum spor ile deplasmanda karşılaşacaklarını yenmeleri halinde ise 7-14 Mayıs tarihleri arasında Antalya’da düzenlenecek Türkiye Şampiyonasına gitmeyi garantileyeceklerini söyledi. Milas Veteran Futbol takımı oyuncularına ziyaret için teşekkür eden Başkan Tokat oynayacakları maç öncesi başarı diledi.

İkinci ziyareti, İzmir’de yapılacak Anadolu Yıldızlar Ligi Milli Takım altyapı seçmelerine katılacak olan Milas Belediyespor Hentbol takımı oyuncuları yaptı.

Geçtiğimiz hafta Muğla’da yapılan seçmelerde  İzmir’e gitmeye hak kazanan Milas Belediyespor Hentbol takımının 5 erkek 6 kız oyuncusu turnuva öncesi Başkan Tokat’ı makamında ziyaret etti.

 Turnuva hakkında bilgi veren Milas Belediyespor yöneticisi Ümit Demirbacak ; “İzmir’de 22-24 Aralık tarihleri arasında düzenlenecek Anadolu Yıldızlar Ligi’ne katılacak 16 takım kendi aralarında maçlar yapacak. Milli takım antrenörleri tarafından izlenecek oyuncular beğenilmeleri halinde Hentbol Milli takımı alt yapılarına alınacak” dedi.

Ziyaret için Hentbol takım oyuncularına teşekkür eden Başkan Tokat turnuva öncesi başarı diledi.

Üçüncü ziyaret Türk Halk Müziği Derneği tarafından gerçekleştirildi.

Halk Müziği Derneği adına söz alan Şef Yüksel Sekli ; 22 Aralık Cuma akşam düzenleyecekleri İlden İle, Dilden Dile adlı konsere  Başkan Tokat’ı davet etti. Sekli ayrıca e verdiği desteklerden ötürü Başkan Tokat’a dernek adına teşekkür etti.

Milas’ın Kültür ve Sanat açısından önemli bir yere sahip olduğunu belirten Tokat Milas Belediyesi olarak bu tur organizasyonlara her zaman destek olacaklarını dile getirdi ve konser öncesi Saz ve Koro ekibine başarı diledi.

Son ziyaret ise CHP Gençlik Kolları Yönetimi tarafından yapıldı.

Geçtiğimiz Kongrede yeni Seçilen Göksel Billur ve yönetimi  ,kongre süresince verdiği destekten ötürü Başkan Tokat’a teşekkür ederek Gençlik Kolları olarak her zaman arkalarında olduğunu söyledi.

Ziyaret için CHP Gençlik kollarına teşekkür eden Başkan Tokat ; Birliktelik ruhu içerisinde Türkiye ve  parti adına önemli çalışmalar yapacaklarından emin olduğunu belirtti.

Geçlere her anlamda güvendiğinin altını çizen Başkan Tokat ; “Sizlerden ilk isteğimiz parti içerisindeki sorumluluklarınızı en iyi şekilde yerine getirmeniz.Bir diğer isteğimiz dış çalışmalarınızda topluma ve gençliğe dönük çalışmalar yapmanız daha çok insana dokunmanız.

Benim için gençlik kolları her zaman önemlidir. Bende gençlik kolları başkanlığından Belediye Başkanlığına kadar geldim. Bu anlamda sizlerin arkasında olduğumu belirtip her zaman arkanızda olduğumu bilmenizi istiyor, sizlere çalışmalarınızda başarılar diliyorum” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X