Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Yeni yönetimden ilk toplantı…

Adem KANKAYNAR -

Yeni yönetimden ilk toplantı…
Bu içerik 1716 kez okundu.

Kongrede ilçe başkanı seçilen Fahri Acar başkanlığında gerçekleşen ilk toplantının, tanışma toplantısı niteliğinde olduğu belirtildi. Toplantıda, önümüzdeki süreçte nelerin planlanacağı konuşulurken, toplantıya İlçe Kadın Kolları Başkanı Necla Vatansever ve İlçe Gençlik Kolları Başkanı Emre Güçlü de katıldı.

İlçe Başkanı Fahri Acar; “Kongre geride kaldı. Yönetim kademeleri, parti tabanı, il teşkilatımız, milletvekillerimiz ve genel merkezimizle birlikte bu aziz millete en iyi şekilde nasıl hizmet edebiliriz diyerek, çalışmalarımızı planlı ve programlı bir şekilde yürüteceğiz.

İlçe teşkilatı olarak hızlı bir şekilde hareket edecek ve bir an önce tüm mahallelerimizde halkımızla kucaklaşacak, onların sıkıntılarını dinleyecek, istek ve taleplerini alarak, yerelde bizlerin çözebileceklerini burada, bizim çözemediklerimizi ise il başkanlığımız aracılığıyla milletvekillerimize, dolayısıyla genel merkeze ve meclise taşıyacağız.

Başkalarının, diğer siyasi partilerin ne yaptığıyla değil, kendi yaptıklarımız ve yapacaklarımızla ilgileneceğiz. Siyasetteki nezaket üslubunu elden bırakmadan, ilçemizdeki tüm kurum-kuruluş, oda ve derneklerle birlikte hareket ederek, ilçemize bir an önce ihtiyaç duyulan hizmetlerin gelmesini sağlayacağız.

Bu noktada ilçemizdeki tüm basın kuruluşlarından, basın kuruluşlarının temsilcilerinden yapacakları yorum ve eleştirilerle bizlere yol göstermelerini istiyoruz. Çünkü hepimizin ortak gayesi Milas’tır. Bu kentin daha güzel ve yaşanabilir bir yer olması için hepimiz üzerimize düşeni yapmak zorundayız. Önümüzdeki günlerde kamuoyuna, basın aracılığıyla çalışmalarımızı aktaracağız” diyerek yeni yönetimin; şeffaf, üretken, çözüm odaklı bir anlayışla hareket edeceğini söyledi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X