Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

İki yılda iki şampiyonluk … Milas Belediyesi Beçin Gençlikspor şampiyon!

ÖNDER Spor Haber / Hüseyin AÇAR -

İki yılda iki şampiyonluk … Milas Belediyesi Beçin Gençlikspor şampiyon!
Bu içerik 610 kez okundu.

 

Maçın Hakemleri- Yusuf Yaratıcı, Samet Şahin, Feyzullah İşitmez

 

Milas Belediyesi Beçin Gençlikspor- Okan, Okan Pınar, Çağrı, Alaattin, Samet, Vedat, Ali, Beytullah, Hüseyin, Nusret, İhtilal (Yedekler- Erdi, Mert, Fethi, Celal, Deniz)

Antrenör- Âlim Deligöz

 

Güllük Belediyespor- İlhan, Erdi, Ferhat, Murat, Cüneyt, Yıldıray, Orhan, Barış, Yılmaz, Ahmet, Selahattin (Yedekler: İsmail, Doğukan)

Antrenör- Savaş Yücedağ

 

Süper Amatörün Yeni Takımı: Milas Belediyesi Beçin Gençlikspor

Muğla Birinci Amatör Küme Futbol Ligi A Grubunda ligin tamamlanmasına 2 hafta kala ilçemiz takımı Milas Belediyesi Beçin Gençlikspor şampiyonluğunu, son oynadığı Güllük Belediyespor karşılaşması sonrasında ilan etti.

Lige şampiyonluk hedefi ile başlayan Beçin Gençlikspor, ligde son derece başarılı bir performans göstererek liderlik koltuğundan hiç kalkmadan şampiyon oldu.

Lig ikincisi Menteşe Yerküpe ile Kavaklıdere’de oynadığı maçta ligdeki tek mağlubiyetini alan ilçemiz takımı, Beçin Gençlikspor, geçen haftasonu Milas Şehir Stadyumunda ilçemizin diğer bir takımı olan Güllük Belediyespor ile oynadığı maçı; İhtilal, Samet ve Okan’ın attığı gollerle 3 - 1 kazandı ve karşılaşma sonrasında ligindeki şampiyonluğunu resmen ilan etti.

Beden Eğitimi Öğretmeni Âlim Deligöz’ün çalıştırdığı Beçin Gençlikspor, 2016 - 2017 sezonu sonunda İkinci Amatör Küme Futbol Liginde Play Off şampiyonu olarak Birinci Amatör Küme’ye yükselmişti.

2017 - 2018 sezonunda Birinci Amatör Küme Futbol Liginde Şampiyonluk parolası ile yola çıkan Milas Belediyesi Beçin Gençlikspor, ligin tamamlanmasına iki hafta kala şampiyonluğunu ilan ederek iki yılda ikinci şampiyonluğunu almış oldu.

 

Şampiyonluk sevincini

Vertigo’da kutladılar

Muğla Birinci Amatör Küme Futbol Ligi A Grubu Şampiyonu Milas Belediyesi Beçin Gençlikspor, haftasonu oynadığı ve 3 - 1 kazanarak şampiyonluğunu ilan ettiği Güllük Belediyespor maçı sonrasında tüm Kulüp yöneticilerinin ve sporcuların katıldığı bir akşam yemeğiyle Şampiyonluğu kutladı.

Milas Vertigo Restoran’daki şampiyonluk yemeğine Milas Belediyesi ve Milas Belediyespor Kulübü Başkanı Muhammet Tokat, CHP Milas İlçe Başkanı Suat Özcan, Muğlaspor Kulübü As Başkanı İlgin Göktepe, Yeni Milasspor Kulübü Başkanı Hasan Özmen, Amigo Şeker İbrahim Alır ve Beçin Gençlikspor’a sezon içinde sponsor olan Güneş Tour İşletme Sahibi Sercan Güneş de katılarak şampiyonluk sevincine ortak oldular.

Kulüp Başkanı Erhan Çiftçi, takımın Antrenörü Âlim Deligöz, takım Kaptanları Nusret Sezgin ve Çağrı Arıkan, yaptıkları konuşmalarda, şampiyonluğa uzanan yoldaki emeklerini, çabalarını ve mücadelelerini anlatarak bu şampiyonlukta emeği olan herkese teşekkür ettiler.

Başkan Erhan Çiftçi, şampiyonluk yemeğini veren ve mekânını Milas Gençlikspor Kulübüne açan Vertigo Restoran İşletmesi sahibi İbrahim Evgeç’e de teşekkür ettiğini söyledi.

 

Kutladılar

Milas Belediyesi Beçin Gençlikspor Kulübü Şampiyonluk yemeğine katılarak kulübün şampiyonluk sevincine ve mutluluğuna ortak olan Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, yaptığı konuşmada Beçin Gençlikspor’un şampiyonluğunu kutladı ve takımın şampiyonluk mücadelesinin her övgüye değer olduğunu söyleyerek, “Milas adına son derece güzel bir başarının sahipleri olan Beçin Gençlikspor Kulübünü, başta kulüp başkanı olmak üzere tüm yönetim ekibini, teknik sorumlularını ve sporcularını kutluyorum” diyen Başkan Tokat, futbolcuları çok sevindiren prim konusunda da açıklama yaparak, Süper Amatör Lig’de Milas Belediyesi Beçin Gençlikspor’a başarı dileklerini sözlerine ekledi.

CHP Milas İlçe Başkanı Suat Özcan da, Milas Belediyesi Beçin Gençlikspor’u, alınan başarılı sonuçlar ve şampiyonluk için kutladığını belirterek yeni sezonda Muğla Süper Amatör Küme Futbol Liginde takıma başarı dileklerini iletti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X