Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Yeni yılın ilk ‘Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi’ yapıldı

ÖNDER Haber / Melih KAŞKAR -

Yeni yılın ilk ‘Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi’ yapıldı
Bu içerik 402 kez okundu.

 

Milas Ticaret ve Sanayi Odası’nın (MİTSO) yeni yıldaki ilk Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi yapıldı. Eğitime katılmak üzere başvuruda bulunan 63 aday arasında yapılan sınavla 30 kişi belirlenmişti.

MİTSO Basın Bürosundan verilen bilgiye göre, MİTSO - KOSGEB işbirliğinde düzenlenen uygulamalı girişimcilik eğitimi, MİTSO’nun bugüne kadarki eğitimlerinde büyük takdir toplayan Psikolog, Eğitmen Besim Ogelman tarafından veriliyor. Uygulamalı girişimcilik eğitimi MİTSO’da 4 - 7 Ocak 2018 tarihleri arasında yapıldı ve toplam 35 saat sürdü.

Eğitimde, Girişimcilik ve Özellikleri, İş Fikri Geliştirme ve Yaratıcılık, İş Planı Kavramı ve Öğeleri, İş Planının Yazılmasında Dikkat Edilmesi Gerekenler gibi konular uygulamalı olarak işlendi.

Yeni yılın ilk uygulamalı girişimcilik eğitimini ziyaret eden MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Eğitimci Besim Ogelman ve eğitime katılan girişimcilik adaylarına başarılar dileyerek, “Sizlere eğitiminizde başarılar diliyorum. Konusunun en iyisi olan sayın Besim Ogelman’dan çok şeyler öğreneceğinizi umuyorum. Dileğim, hepinizin eğitimi başarıyla bitirmesi ve kendi işyerlerinizi açarak odamıza üye olmanızdır” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X