Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Binbaşı Fidan’dan Muhtarlara iade ziyareti …

Adem KANKAYNAR -

Binbaşı Fidan’dan Muhtarlara iade ziyareti …
Bu içerik 514 kez okundu.

 

Milas İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Hayrettin Fidan, Milas Mahalle Muhtarları Derneği Başkanı Mehmet Çoban ve yönetim kurulu üyelerine, iade ziyaretinde bulundu.

Geçtiğimiz yıl ilçemize Jandarma Bölük Komutanı olarak atanan Binbaşı Hayrettin Fidan’a, ilçemizdeki siyasi partiler, oda ve dernekler, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulunarak yeni görevinde başarılar dilemişlerdi.

Gerçekleşen ziyaretlerin ardından bu kez İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Hayrettin Fidan, fırsat buldukça kendisini ziyaret eden kurum-kuruluş, oda ve derneklerin yanı sıra sivil toplum kuruluşlarına iade ziyaretlerinde bulunuyor.

Binbaşı Fidan, bu kapsamda, Milas Mahalle Muhtarları Derneği’ni ziyaret etti.

Dernek Başkanı Mehmet Çoban’ı dernek binasında ziyaret eden Binbaşı Fidan, göreve geldiği günden bugüne ilçedeki tüm yöneticilerden büyük bir destek gördüğünü, kendisi ve tüm çalışma arkadaşlarına hemen her konuda gereken desteğin verildiğini belirterek; “Burada olmaktan ve görev yapmaktan son derece mutluyum” dedi.

Dernek Başkanı Çoban ise, Milas’ın her konuda son derece zengin bir kent olduğunu, yeraltı ve yerüstü zenginliklerinin insanına da yansıdığını belirterek; “İnsanlarımız da gözü-gönlü bol, yüreği temiz insanlardır. Milas’a görev ya da başka bir nedenle gelen bir daha ayrılmak istemez. Eminim, görev süreniz dolup buradan başka bir yere gitseniz bile, emekliliğinizde mutlaka Milas’a döneceksiniz. Çünkü biz, sevdiklerimizi kolay kolay bırakmayız” diyerek, ziyaret için teşekkür etti. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X