Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

MİTSO yöneticileri MESO’yu ziyaret ettiler

ÖNDER Haber / Melih KAŞKAR -

MİTSO yöneticileri MESO’yu ziyaret ettiler
Bu içerik 707 kez okundu.

Milas Ticaret ve Sanayi Odası yöneticileri, yeni yılın ilk haftasında Cumhuriyet Caddesi’ndeki bazı işyerlerine uğrayıp üyelerinin ve esnafların yeni yılını kutladıktan sonra Milas Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nı da (MESO) ziyaret ettiler. MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer ve Yönetim Kurulu Üyeleri Hayati Çorbacı ile Soner Çamlıbelen, yaklaşan MESO seçimleri nedeniyle Celal Devrim’e başarı dilediler.

Ziyaret sırasında yapılan görüşmede, her iki Oda başkanı da Milas’ın sorunları konusunda eskiden beri süregelmekte olan işbirliğinin bundan sonra da süreceğini dile getirdiler.

MİTSO Basın Bürosundan verilen bilgiye göre, Milas Esnaf ve Kefalet Kooperatifi Yönetim Kurulu Üyesi Yaşar Avcı’nın da hazır bulunduğu ziyaret sırasında her iki Oda başkanı da, Oda çalışmalarını ve hedeflerini anlattılar. MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, “Bizi bir araya getiren, Milas sevgimiz; Milas’a nasıl olur da daha fazla hizmet edebiliriz, nasıl olur da daha fazla bir şeyler kazandırabiliriz düşüncemizdir. Bu düşünce bizi her zaman Milas’ın ortak çıkarları için bir arada tutacaktır. Her zaman da işbirliğimiz sürecektir” derken, MESO Yönetim Kurulu Başkanı Celal Devrim de, MİTSO yöneticilerinin ziyaretinden duyduğu hoşnutluğu dile getirerek, “Amacımız Milas’a hizmet etmek, Üyelerimize hizmet etmek. Bunun için de elimizden geleni yapmanın gayreti içindeyiz” dedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X