Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Lozan Caddesi de tamam …

ÖNDER Haber / Melih KAŞKAR -

Lozan Caddesi de tamam …
Bu içerik 505 kez okundu.

Milas Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından ilçemiz merkezinde yürütülen yol ve kaldırım yenileme çalışmalarının iki nokta dışında sona erdiği bildirildi.

Milas Belediyesi Basın Bürosundan edinilen bilgiye göre, Kuvayi Milliye, Ahmet Yesevi, Güveçdede, Gümüşkesen ve Hamdi Mergen caddeleri düzenlemesinin ardından son etap olan Lozan Caddesi üzerinde başlatılan yol ve kaldırım çalışmaları da tamamlanarak yol araç trafiğine açıldı.

Geçtiğimiz hafta sonu itibari ile yağışlı havaların son bulması ile çalışmalara yeniden başlanılan Lozan Caddesinde ekipler son sıcak asfalt kaplamayı da tamamlayıp yolu yaya ve araç trafiğine açtı.

Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri son olarak İsmetpaşa Mahallesi Efeler Caddesi ve Yıldız Sokakta devam eden asfalt kaplama işini de tamamlayarak Milas’ta yürütülen yol ve kaldırım yenileme çalışmalarına son verecek.

Daha yaşanılır bir kent için çalışmalarını sürdürdüklerini belirten Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, “Yenileme çalışmalarımızın sonuna geldik. Yaptığımız düzenlemeler sayesinde caddelerimiz daha modern hale geldi. Fen İşleri Müdürlüğümüz, Lozan Caddesi üzerindeki çalışmalarını tamamladı. İsmetpaşa mahallemizde devam eden asfalt kaplama işini de bitirdikten sonra ilçe genelindeki üst yapı çalışmalarını tamamlamış olacağız. Kırsal mahallelerimizdeki çalışmalarımız 2018 yılı içerisinde de hız kesmeden devam edecek. İlçemiz genelinde başarılı çalışmalara imza atan Fen İşleri Müdürlüğümüze ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X