Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

‘Çeyrek Final’ maçları yarın oynanacak

ÖNDER Spor Haber / Hüseyin AÇAR -

‘Çeyrek Final’ maçları yarın oynanacak
Bu içerik 699 kez okundu.

Milas Gençlikspor Kulübü’nün düzenlediği Milas Kurumlararası Halı Saha Futbol Turnuvasında grup maçları tamamlandı.

Grup maçları sonucunda A Grubundaki sıralama: 1.Vergi Dairesi, 2.BTA, 3.DHMİ, 4.Binbir Otomotiv Mercedes ve 5.Gümüşdoğa, B Grubundaki sıralama ise 1.Milas Belediyesi, 2.Esnaf Odası, 3.Kaymakamlık, 4.Anadolu Emlak ve 5.HMK şeklinde oluştu.

Grup maçları sonrasında gruplarında ilk dört sırayı alan takımlar çeyrek final maçları oynama hakkını elde ederlerken, grup sonuncusu olan Gümüşdoğa ile Hava Meydan Komutanlığı Takımları turnuvadan elendiler.

Gruplarında ilk dört sırayı alan 8 takım, çapraz eşleşmeli çeyrek final maçlarını 13 Ocak Cumartesi günü, Milas Belediyesi Spor Kompleksi Halı Sahasında oynayacaklar.

Çeyrek final maçları sonrasında rakiplerini yenen 4 takım bir üst tura çıkarken rakiplerine yenilen 4 takım daha turnuvaya veda edecek.

 

Davet

Milas Gençlikspor Kulübü Başkanı Ersin Köksal ve Turnuva Komitesi, Milaslı futbolseverlere seslenerek, Cumartesi günü oynanacak olan çeyrek final maçlarını izlemeye davet ettiler.

Çeyrek final maçlarında 8 takıma başarılar dilediğini belirten Kulüp Başkanı Ersin Köksal, Kurumlararası Futbol Turnuvası sonrasında asıl heyecanın Milas Mahalleleri arasında yapılacak olan Futbol turnuvasında olacağını söyleyerek, Mahallelerden turnuvaya katılım beklediklerini vurguladı.

 

Çeyrek Final Eleme

Turu Eşleşmeleri

13 Ocak Cumartesi

Saat 17.00 / Milas Belediyesi - Binbir Otomotiv Mercedes

Saat 18.00 / Vergi Dairesi - Anadolu Emlak

Saat 19.00 / Kaymakamlık - BTA

Saat 20.00 / Esnafspor - DHMİ

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X