Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

“Sosyal projeler üretmeye çalışan bir grubuz

ÖNDER Haber / Hüseyin AÇAR -

“Sosyal projeler üretmeye çalışan bir grubuz
Bu içerik 752 kez okundu.

Milas Fenerbahçeliler Grubu, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla, ilçemizdeki basın mensuplarına bir akşam yemeği verdi. Yemekte, grubun basın sözcüsü olarak açıklama yapan Hasan Tuzla, kendilerinin sadece bir araya gelip maç izleyen bir grup olmadığını, sosyal projelerle de kentin ve Milas halkının yanında olduklarını vurguladı.

Havuzbaşı Restoran’da düzenlenen yemeğe, Milaslı Fenerbahçelilerin davetlisi olarak ilçemizdeki basın mensupları katılırken, yemekte bir konuşma yapan Hasan Tuzla; “Milas Fenerbahçeliler Grubu olarak sadece bir araya gelip maç izlemiyoruz, ya da İstanbul’a gidip Fenerbahçe’nin maçlarını izleyip, dönüş yolunda da meşaleler yakmıyoruz. Biz, aynı zamanda; dil, din, ırk, mezhep, siyasi görüş veya milliyet farkı gözetmeksizin, düşen-ayağı tökezleyen herkesin yanında olmaya çalışan; eğitimden sağlığa, sanattan spora her alanda sosyal projeler üretmeye çalışan bir grubuz.

Uzun yıllar farklı bir alanda, özellikle ilçemizdeki ve Muğla bölgesindeki yerel medya mensuplarıyla bir arada olma, birlikte çalışma fırsatı buldum. Dolayısıyla sizlerin ne kadar özveri ve fedakârlıklarla bu mesleği yapmaya çalıştığınızı biliyorum. Toplumun doğru ve hızlı bir şekilde bilgilenmesi adına büyük bir çaba harcıyorsunuz. Bugüne kadar da grubumuz ile ilgili tüm etkinliklerimize duyarlılık gösterdiniz ve bir anlamda bizlerin sesi - soluğu oldunuz.

Sadece yılda bir kere değil, farklı zaman dilimlerinde sizlerle bir araya gelme fırsatı yaratacağımızdan emin olabilirsiniz. Kısaca, sizleri; doğru, tarafsız, objektif bir şekilde mesleğini icra etmeye çalışan basın mensupları olarak önemsiyor ve 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününüzü kutluyoruz” dedi.

Daha sonra grup adına, işletme sahibi Mustafa Özgülergil de basın çalışanları kutlarken, Muğla Gazeteciler Cemiyeti Milas Temsilcisi Melih Kaşkar ve bazı basın mensupları da, düzenlenen etkinlik nedeniyle teşekkür konuşmaları yaptılar.

Gece, canlı müzik eşliğinde keyifli bir sohbetle, geç saatlere kadar sürdü.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
HASAN TUZLA     0000-00-00 Herşey için katılımlarınız için teşekkür ederiz
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X