Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Badmintonda 2 İl İkinciliği

ÖNDER Spor Haber / Hüseyin AÇAR -

Badmintonda 2 İl İkinciliği
Bu içerik 553 kez okundu.

Muğla Yıldız Kızlar ve Yıldız Erkekler Badminton müsabakalarına Milas temsilcileri olarak katılan Milas Merkez Ortaokulu Yıldız Kızlar Badminton Takımı ile Milas Dr. Mete Ersoy Ortaokulu Yıldız Erkekler Takımı, Badminton Şampiyonasında Muğla ikincileri olarak Milas’ı gururlandırdılar.

Geçtiğimiz hafta içinde Milas temsilcileri olarak Muğla’da katıldıkları Badminton Yarışmalarında finale kadar çıkan ve çalıştırıcılığını Reyhan Gürpınar’ın yaptığı ilçemiz temsilcisi Merkez Ortaokulu ile çalıştırıcılığını Celal Yıldız’ın yaptığı Dr. Mete Ersoy Ortaokulu, final maçlarında çok iyi mücadele etmelerine rağmen rakiplerine yenilerek il ikinciliği başarısını elde ettiler.

 

Küçük Kızlarda Muğla Şampiyonu oldular

Muğla’da geçtiğimiz haftalar içerisinde Milas Merkez İlkokulu Küçük Kızlar Badminton Şampiyonasında Finalde Dalaman İlkokulunu yenerek Milas’a İl Birinciliğini getiren Merkez İlkokulu Küçük Kızlar Badminton Takımı, Mart ayı içinde Denizli’de yapılacak olan Ege Bölgesi Küçük Kızlar Şampiyonasında ilçemizi ve ilimizi temsil edecek.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X