Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Esnaf Odası’ndan ‘Hayırlı olsun’ ziyareti …

Adem KANKAYNAR -

Esnaf Odası’ndan ‘Hayırlı olsun’ ziyareti …
Bu içerik 463 kez okundu.

Milas Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Celal Devrim ve Oda Yönetim Kurulu Üyeleri, 10 Aralık 2017’de seçilen AKP Milas İlçe Yönetimine ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundular.

AKP İlçe Başkanı Fahri Acar ve Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından karşılan Milas Esnaf ve Sanatkârlar Odası yönetimi, ziyarette karşılıklı görüş alışverişinde bulunurken, 28 Ocak 2018 tarihinde yapılacak olan Oda genel kurulu hakkında da bilgi paylaşımında bulundular.

Oda Başkanı Celal Devrim; “Bizler sivil toplum kuruluşu, sizler de siyaset kurumları olarak hem aynı gemide yol alıyoruz, hem de toplum için ortak kaygılar taşıyoruz. Biz, sadece üyelerimiz ve ailelerinin geleceğini düşünürken, sizler tüm toplumun geleceğini düşünmek ve şekillendirmek zorundasınız. Dolayısıyla ortak yönümüz halkımızdır. Oda olarak küçük esnafın derdiyle dertleniyor, sevinciyle neşeleniyoruz. Onları mutlu etmek için yönetim olarak zaman mefhumu gözetmeksizin gece gündüz koşuyoruz. Her geçen gün bu gayret, üye sayımızın artmasına, üye profilinin de değişmesine neden oluyor. Bir anlamda Oda olarak biz de büyüyoruz. Elbette bu sevindirici bir gelişme, ancak sorunların da artmasına neden olmaktadır. Fakat biz yorulmadan, bıkkınlık duymadan bu sorunları aşmaya çalışıyoruz. Benzer sorumlulukları taşıyan kurumlar olarak, sözde değil her anlamda ortak çalışmaya hazırız. Yeter ki halkımıza, ülkemize bir şeyler verelim. Onları daha güzel bir ortamda, barış içinde ve refah seviyesi yüksek bir hale getirelim. Esnaf Odası olarak iktidar partisinin ilçe temsilcisi olan sizlerden, özellikle büyük yatırımlarda, yerel yönetimlerin sorumluluk alanına girmeyen konularda devreye girmenizi, ilçemizin her manada gelişmesine katkıda bulunmanızı istiyoruz” diyerek, seçilen yönetime başarılar diledi.

AKP Milas İlçe Başkanı Fahri Acar da, nazik ziyaret için teşekkür ederek; “Bizler, gördüğünüz gibi genç ve enerjisi yüksek bir ilçe yönetimiyiz. Biz de yorgunluğa düşmeden, umutsuzluğa kapılmadan, hiçbir ayırım gözetmeksizin bütün Milaslıları kucaklayan bir yönetim şekli sergileyeceğiz. Sizlerden gelecek her türlü talebin, yasal ölçülerde takipçisi ve sorunun çözüme kavuşması için öncülüğünü yapacağız. Uzun zamandır sizleri, Oda çalışmalarınızı yakından takip ediyoruz ve yaptığınız çalışmaları da takdirle karşılıyoruz. Bundan sonra da her anlamda birlikteliğe hazırız” diyerek, Oda genel kurulu için Celal Devrim ve Yönetim Kurulu Üyelerine başarılar diledi. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X