Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Milas Şehir Stadyumuna Tepkiler Büyüyor

ÖNDER Haber / Hüseyin AÇAR -

Milas Şehir Stadyumuna Tepkiler Büyüyor
Bu içerik 740 kez okundu.

30 yıl önce yapılan ve bugüne kadar Milas spor kulüplerine antrenman ve maç sahası olarak hizmet eden Muğla Gençlik ve Spor Müdürlüğüne ait Milas Şehir Stadyumu yılların yorgunluğunu üzerinde taşımaya devam ediyor.

Son yağan şiddetli yağmurlar sonrası suyla kaplanan ve üzerinde müsabaka oynanamayacak hale gelen Milas Şehir Stadyumuna Milas’ta ki tüm spor kulüpleri yöneticileri, sporcular ve sporcu velileri tarafından tepkiler de sürüyor.

Özellikle genç futbolcularını çamur haline gelen bir sahada futbol oynatmak istemeyen futbol kulüpleri yöneticileri “Futbolcularımızın her an sakatlanma riski büyük olan böylesine kötü bir zeminde futbol oynamalarını istemiyoruz” diyerek tepkilerini belirtiyorlar.

Milas Futbol Kulüpleri yöneticileri Milas Şehir Stadyumunun bir an önce zeminin yenilenerek ya suni çim yapılmasını ya da antrenman sahaları olarak başka sahaların yapılmasını istediklerini belirterek  “bu çağda böyle bir sahanın olması Türk sporu adına son derece üzücüdür” dediler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Mehmet Z. Aksoy     0000-00-00 70-71 yılında hükümet konağı olan şehir stadı bugünden çok daha iyiydi.Büyükşehir yasası ile oluşan büyükşehir garipliği bu işi çözmeli.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X