Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

“Minikler, Küçükler, Yıldızlar ve Gençler Greko Romen Güreş İl Birinciliği”

ÖNDER Spor Haber / Hüseyin AÇAR -

“Minikler, Küçükler, Yıldızlar ve Gençler Greko Romen Güreş İl Birinciliği”
Bu içerik 574 kez okundu.

Genclik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü uhdesinde; Güreş İl Temsilciliği Faaliyet Programında yer alan “Minikler, Küçükler, Yıldızlar ve Gençler Greko Romen Güreş İl Birinciliği” müsabakaları Pazartesi günü ilçemizde gerçekleştirildi.

Bayanlarda 27, Erkeklerde ise 113 olmak üzere toplamda 140 sporcu kıyasıya mücadele etti.

Müsabakaları ilgi ile izleyen Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Serkan Öcalmaz; güreşçilerle tek tek ilgilenerek madalyalarını takdim etti.

Muğla’da coğrafya gereği, su sporları başta olmak üzere önemli uluslararası ve ulusal faaliyetlere ev sahipliği yaptıklarını ve sporun her dalını önemsediklerini belirten Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Serkan Öcalmaz; “Tüm bunlarla beraber ata sporu güreşin yaşaması ve sonraki nesillere aktarılması bizim için önemli bir görevdir. Milli sporumuzu desteklemeyi boynumuzun borcu olarak görüyoruz. Sporcularımıza her türlü yardımı ve fedakarlığı yapıyoruz. Muğlamız, Milas ilçesi başta olmak üzere büyük güreşçiler yetiştirmiş bir merkezdir” dedi.

Şampiyonanın yüksek katılım ile gerçekleştirilmesinden duyduğu mutluluğu da dile getiren Öcalmaz, bu sayının her geçen gün katlanarak artacağına olan inancının sonsuz olduğunu da sözlerine ekledi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X