Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

ADD’de ‘nöbet’ değişimi gerçekleşti…

Adem KANKAYNAR -

ADD’de ‘nöbet’ değişimi gerçekleşti…
Bu içerik 1412 kez okundu.

Gerçekleşen genel kurul sonrası yönetime seçilen; Gülçin Erşen, Galip Alper, Faik Baklan, Aslı Küçük, Hülya Özbek, Ahmet Kaya ve Hilmi Karaoğlan, ADD şube binasında ilk toplantısını yaparak, görev dağılımını gerçekleştirdi.

Saygı duruşu ile başlayan görev dağılımı toplantısı sonrasında, ADD Milas Şubesi’nin 90’lı yıllarda yurt genelindeki kurulan 17’nci şube olduğu belirtilerek, bu köklü derneğin geçmişten günümüze topluma bir şeyler vermeye çalıştığı belirtildi.

Kongrede en fazla oyu alan ve yeni yönetimin ortak kararıyla ADD Milas Şubesi Başkanlığı’na seçilen Gülçin Erşen, oylama sonrasında kısa bir açıklama yaptı.

Erşen, yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederek; “Atatürkçü, yüreğinde vatan sevgisi taşıyan, cumhuriyetin temel değerlerine sahip çıkan herkesi, hangi siyasi görüşte olursa olsun; dil, din, ırk, mezhep ayrılığı gözetmeksizin derneğimiz çatısı altında toplanmaya davet ediyoruz.

Tüm siyasi partilere eşit mesafede olup, hem siyasi partilerle hem de ilçemizdeki tüm sivil toplum kuruluşları, oda ve derneklerle, ilkelerimiz doğrultusunda ve toplum yararına birlikte çalışmaya hazırız. ADD olarak kırmızı çizgilerimiz belli ve bu doğrultuda toplumun bütün kesimleriyle işbirliği içerisinde hareket edeceğiz. Ancak bu kriterlere uymayanlara da tavrımız çok net olacak ve karşılarında olacağız” dedi.

Yapılan ilk toplantı sonrasında görev dağılımı da şu şekilde belirlendi:

Gülçin Erşen (Başkan), Galip Alper (Başkan Yardımcısı), Faik Baklan (Sayman), Aslı Küçük (Yazman-Sekretarya), Hülya Özbek (Üye), Ahmet Kaya (Üye) ve Hilmi Karaoğlan (Üye).

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Hüseyin Turan     0000-00-00 ADD MİLAS şübesinde Göreve yeni başlayan arkadaşlara başarılar dilerim.
HÜSEYİN TURAN.     0000-00-00 2006 yılında yönetim de görev almış bir arkadaşınız.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X