Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Şehit Polis Fethi Sekin’in Babasından, anlamlı ziyaret

ÖNDER Haber / Melih KAŞKAR -

Şehit Polis Fethi Sekin’in Babasından, anlamlı ziyaret
Bu içerik 506 kez okundu.

İzmir Adliyesi’ne yönelik terör saldırısında gösterdiği büyük kahramanlıkla olası bir faciayı önleyen Şehit Polis Memuru Fethi Sekin’in Babası Mehmet Zeki Sekin, Milas İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Bal ve sonrasında Milas Kaymakamı Eren Arslan’ı ziyaret etti.

Ziyaret esnasında İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Bal, Şehit Babası Mehmet Zeki Sekin’e, yapmış olduğu ziyaret için teşekkür ederek, ‘’Şehit Polis Fethi Sekin Hatıra Ormanı”nın fotoğraflarını kendisine sundu.

Oğlunun adının hatıra ormanı ile yaşamasından gururlu olduğunu belirten Şehit Babası Mehmet Zeki Sekin, hatıra ormanının oluşmasında emeği geçen herkese teşekkür etti.

Milas İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ziyaretinin ardından Şehit Babası ve İlçe Milli Eğitim Müdürü birlikte, Milas Kaymakamı Eren Arslan’ın makamına geçtiler.

Ziyaret sırasında bir konuşma yapan Milas Kaymakamı Eren Arslan; “Vatanımızın bölünmez bütünlüğü uğruna göğsünü siper ederek teröristlerle savaşırken şehit düşen vatan evladımıza ve aziz vatanımız için can veren bütün şehitlerimize her daim minnettarız. Şehitlerimizi ve siz Şehit Ailelerini hiçbir zaman unutmayacağız, unutturmayacağız” dedi.

Milas Kaymakamı Eren Arslan ve İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Bal, Şehidimizin babasına ziyaretlerinden dolayı bir kez daha teşekkür edip hediyelerini takdim ettiler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X