Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

2 maç 2 galibiyet!

ÖNDER Spor Haber / Hüseyin AÇAR -

2 maç 2 galibiyet!
Bu içerik 718 kez okundu.

Muğla Yaş Grubu Voleybol müsabakalarında yer alan ilçemiz temsilcisi Milas Belediyespor hem kızlarda hem de erkeklerde oynadığı ilk karşılaşmaları kazanarak lige moralli başladılar.

Yaş Grubu Kızlar Kategorisinde yer alan, antrenörlüğünü Ünsal Çelik’in yaptığı Milas Belediyespor Voleybol Takımı, grubunda oynadığı ilk maçta deplasmanda Turgutreisspor’u 3 - 0 yenerken, antrenörlüğünü Eşref Mete’nin yaptığı Milas Belediyesi Yaş Grubu Erkekler Voleybol Takımı da ilk maçlarında Datça Belediyespor Voleybol Takımını Milas Spor Salonunda 25 Ocak Perşembe günü oynadığı maçta 3 - 0 yendi.

 

Donduran soğukta sıcak müsabaka

Milas Belediyespor: 3 - Datça Belediyespor: 0

Maçın Hakemleri- Safiye Dili, Filiz Kın, Ali Kemal Sarı, Dilek Şahin, Meliha Tosun, Feride Gökçe

Gözlemci- Cengiz Meriç

Milas Belediyespor- Mert Mutlu, Utku Dal, Ali Rıza Sezer, Emirhan Kök, Kenan Buğra Turan, İzzet Erdoğan, Mustafa Kaan Durmaz, Çağan Kırşen, Fatih Kırçın, Dursun Kaan Akın

Antrenör- Eşref Mete

Datça Belediyespor- Hasan Efe Fatih, Kenan Çakır, Fahri Yağız Keskin, Bedirhan Keskin, Çınar Doğan, Berkin Uysal, Berkay Küçükdemirtaş, Efe Yağız Işık

Antrenör- Fırat Aydoğan

 

Salon buz gibiydi

Yaş grubu erkekler voleybol karşılaşmasında Milas Spor Salonunda yapılan mücadelede Milas Belediyespor ile Datça Belediyespor’un küçük sporcularının maç heyecanı az sayıda voleybolseverin gönlünü ısıtırken ,Spor Salonunun buz gibi havası vicdanları üşüttü.

Kırık pencerelerden giren keskin soğuya rağmen mücadele etme hırslarını sahaya yansıtan 2 takımın küçük sporcuları her türlü alkışı ve övgüyü hak ettiler.

Buz gibi bir salonda müsabaka yapmak zorunda kalan 2 takımın sporcularının, maçın neticesine bakmadan müsabaka sonrasında birbirlerini kutlamaları da maçın en çarpıcı ve en güzel görüntüleri olarak hafızalarda kaldı.

Milaslı voleybolseverlerin ne zaman yıkılacağı belli olamayan ve yeniden ne zaman yapılacağı bir soru işareti olarak kalan Milas Spor Salonunda sadece altyapı voleybol takımları değil, Milas’ı Profesyonel İkinci Ligde temsil eden Milas Belediyespor Büyük Erkekler Voleybol Takımı da Milas için mücadele etmeyi sürdürüyor …

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X