Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

‘Ödüllü Turnuva’ için geri sayım başladı

ÖNDER Spor Haber / Hüseyin AÇAR -

‘Ödüllü Turnuva’ için geri sayım başladı
Bu içerik 571 kez okundu.

Milas Gençlikspor Kulübü tarafından bu yıl ikincisi düzenlenecek olan Milas Mahallelerarası Halı Saha Futbol Turnuvası, Şubat ayının ilk haftasında başlıyor.

Geçen sene 12 mahalle takımı ile oynanmaya başlanan ve geleneksel hale getirilmesi düşünülen bol ödüllü futbol turnuvasında artık geri sayım başladı.

29 Ocak Pazartesi günü akşamına kadar başvuruların yapılabileceğini belirten Milas Gençlikspor Kulüp Başkanı Ersin Köksal, 31 Ocak Çarşamba günü turnuvaya katılan takımlarla turnuva toplantısı yapılacağını belirterek, “Şubat ayının ilk haftasında turnuva maçlarımızı oynatmaya başlıyoruz” dedi.

Şu ana kadar 16 mahalle takımının turnuvaya katılmak için başvuruda bulunduğunu belirten Köksal, katılım tarihine kadar sayının daha da artabileceğini söyledi.

Milas Mahalleleri arasında dayanışmayı, birlik ve beraberliği sağlamak adına düzenledikleri futbol turnuvasının en iyi şekilde geçmesi için gereken her çalışmayı yaptıklarını da söyleyen Köksal, “Turnuvaya katılan tüm takımlara teşekkür ediyorum” dedi.

Milas Belediyesi’ne ait Cumhuriyet Mahallesindeki Spor Kompleksi Halı Sahasında oynanacak olan Turnuva karşılaşmalarında hakemlikleri Murtaza Panay ve Gazetemiz Spor Muhabiri Hüseyin Açar yapacaklar ...

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X