Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Baltalı Kapı Baltalı Kapı olalı böyle olay yaşanmamıştı!

Adem KANKAYNAR

Baltalı Kapı Baltalı Kapı olalı böyle olay yaşanmamıştı!
Bu içerik 2044 kez okundu.

İlçemizin tarihi simgelerinden biri olan Baltalıkapı, dün akşamüstü saatlerinde ilginç bir olaya sahne oldu. Alkollü olduğu ileri sürülen bir yurttaşımız Baltalıkapı’ya çıktı. Mahalle sakinlerinin çabası ve itfaiyenin yardımıyla aşağıya indirilen yurttaş, ambulansla hastaneye kaldırıldı.

Denetimli Serbestlik Yasası’ndan yararlandığı ve Milas Adliye Sarayı’nda görevlendirildiği bildirilen 1973 doğumlu ve ilçemiz Ağaçlıhöyük Mahallesi nüfusuna kayıtlı L. M. adlı yurttaşımız, henüz bilinmeyen bir nedenle “intihar etmek için” ilçemizin önemli tarihi simgelerinden biri olan Baltalıkapı’ya çıktı …

Alkollü olduğu ileri sürülen ve ayakta durmakta zorlanan yurttaşı, Baltalıkap’nın üstünde sakinleştiren ve olduğu yere yatıran çevre sakinleri, L.M.’nin kendisine zarar vermesine engel oldu. 112 Acil İhbar Hattı ve polisin aranması üzerine olay mahalline çok sayıda polis, itfaiye ve sağlık görevlileri sevk edildi.

İtfaiye merdiveni ile tarihi mekanın üstündeki yurttaş, itfaiye erleri tarafından merdiven yardımıyla aşağıya indirilirken, bir yandan da herhangi bir düşme tehlikesine karşın, aşağıda branda açıldı.

İtfaiye erlerinin kucağında aşağıya indirilen yurttaşa ilk müdahale, olay yerindeki sağlık görevlileri tarafından yapılırken, daha sonra tedavi edilmek üzere ambulansla hastaneye kaldırıldı ...

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X