Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Nurol Paskal, mazbataları aldı …

Adem KANKAYNAR -

Nurol Paskal, mazbataları aldı …
Bu içerik 906 kez okundu.

Milas Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası’nın, 27 Ocak 2018 Cumartesi günü yapılan olağan genel kurulunda yeniden başkanlığa seçilen Nurol Paskal, İlçe Seçim Kurulu’ndan mazbatasını aldı.

Tek adaylı gerçekleşen kongre sonrasında yeniden Milas Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanlığı’na seçilen Nurol Paskal, İlçe Seçim Kurulu Müdiresi Havva Ömercioğlu’ndan mazbatasını aldı.

Mazbatasını almak üzere İlçe Seçim Kurulu’na tek başına giden Paskal; “Bizler şoför esnafıyız. Şu anda yönetim kuruluna seçilen arkadaşlarımız da işlerinin başında, vatandaşa hizmet ediyorlar. Dolayısıyla onların zamanını çalmamak, işlerinden geri koymamak adına tek başıma geldim. Onların adına da mazbatalarını ben alacağım” diyerek, gerçekleşen kongreye katılan tüm konuklara ve üyelerine bir kez daha teşekkür etti.

Mazbatasını İlçe Seçim Kurulu Müdiresi Havva Ömercioğlu’nun elinden alan Milas Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Nurol Paskal, Ömercioğlu ve tüm Kurul çalışanlarına, sorunsuz geçen kongre nedeniyle teşekkür etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X