Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

“Balçova maçına galibiyet için çıkacağız!”

ÖNDER Spor Haber / Hüseyin AÇAR -

“Balçova maçına galibiyet için çıkacağız!”
Bu içerik 528 kez okundu.

Türkiye Ege Bölgesi Masterler Liginde ilçemizi temsil eden Milasspor Masterler Futbol Takımında hedef, “Mayıs Ayı içinde Antalya’da yapılacak olan Masterler Türkiye Şampiyonasına katılabilmek” olarak açıklandı.

Ege Bölgesi Masterler Liginde ligin ilk yarısını 16 puanla Dördüncü sırada tamamlayan Milasspor Masterleri, son olarak geçtiğimiz hafta içinde Ören Stadyumunda Ege Bölgesi Liginde yer almayan Marmarisspor Masterler Futbol Takımı ile ikinci yarıya hazırlık anlamında yaptığı karşılaşmadan 1 - 0 mağlup ayrıldı.

2017 - 2018 sezonunda kurulan Mor Beyazlı Milasspor Masterler Takımı, ligin ilk yarısında oynadığı toplam 9 müsabakada 5 galibiyet 1 beraberlik ve 3 mağlubiyet aldı.

Milasspor Masterler Futbol Takımının Teknik Sorumluluğunu yapan Hasan Ali Arıkan, ligin ilk yarısını dördüncü sırada tamamlayan Milasspor Futbol Takımının hedefinin lig sonunda ilk dört sıra içinde yer alarak Mayıs ayında Antalya’da yapılacak olan Masterler Şampiyonasına katılmak olduğunu vurgulayarak, “Aramıza yeni katılan futbolcularımızla birlikte bu hedef doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.

“Geçen hafta sonu Ören’de oynanan Marmarisspor Masterlerı maçında, hafta sonu Cumartesi günü İzmir’de oynayacağımız Balçova lig maçı öncesinde takım olarak eksikliklerimizi gördük” diyen Teknik Sorumlu Hasan Ali Arıkan, Balçova maçına galibiyet için çıkacaklarını sözlerine ekledi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X