Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

“Milas Bodrum Havalimanı’nın adı tam olarak anons edilsin!”

ÖNDER Haber / A. Kemal KAŞKAR -

“Milas Bodrum Havalimanı’nın adı tam olarak anons edilsin!”
Bu içerik 1636 kez okundu.

Yaz dönemi uçuş tarifesini 25 Mart’ta açıklanacağı belirtilen Türk Hava Yolları’nın yeni turizm sezonu için geçen yıllara göre daha umutlu olduğu, yöremize gelecek turist sayısında artış beklediği, artacak turist sayısını göz önüne alarak Milas - Bodrum Havalimanı’na uçak seferi sayısını daha da arttıracağı bildirildi.

 

THY, bu yıl turizmden daha umutlu

Türk Hava Yolları’nın Bodrum Satış Müdürü Turan Yardımcı, Milas Ticaret ve Sanayi Odası’nı (MİTSO) ziyaret etti. MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer ile görüşen Yardımcı, THY’nin kış dönemi uçuş programında Milas Bodrum Havalimanı’ndan Ankara’ya haftada 11 sefer, İstanbul Atatürk Havalimanı’na günde 3 sefer,  İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanına ise haftada 6 sefer uçuş olduğunu belirterek, “THY’nin yaz dönemi uçuş programı 25 Mart’ta açıklanacak ve uçuş sayıları daha arttırılacak. Yaz dönemi uçuş programı Ekim ayına kadar sürecek. 28 Ekim’de ise kış programı uygulamaya girecek. Amacımız, Milas - Bodrum yöresine gelecek turistlere ve yöre halkına en iyi şekilde hizmet verebilmek” dedi.

Turan Yardımcı, bu yıl turizmden daha umutlu olduklarını da sözlerine ekledi.

 

Kış döneminde Ankara’ya

direk ve daha sık uçuş olsun

MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer de, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Havacılık sektöründe artık bir dünya markası haline gelen THY’nin yöremizin ulaşımına katkıları nedeniyle çok teşekkür ederiz. Fakat kış döneminde Ankara’ya direk ve daha sık uçuş olmasını arzu ediyoruz” diye konuştu.

 

Havalimanı’nın adı ‘Milas Bodrum Havalimanı’

olarak anons edilsin …

Özer, yıllar önce gazetemizin öncülük ettiği bir konuyu da dile-gündeme getirerek, bir taleplerinin de THY uçaklarında ‘Milas Bodrum Havalimanı’nın adının tam olarak anons edilmesi olduğunu belirterek, “Biz Milaslılar olarak, ilçemiz sınırları içindeki havalimanımızın tam olarak, ‘Milas Bodrum Havalimanı’ şeklinde anons edilmesini istiyoruz” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X