Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Futbol ve Voleybolda Şampiyonluk Mücadelesi

ÖNDER Spor Haber / Hüseyin AÇAR -

Futbol ve Voleybolda Şampiyonluk Mücadelesi
Bu içerik 504 kez okundu.

İlçemizi Muğla Süper Amatör Küme Futbol Liginde temsil eden Yeni Milasspor, haftanın en zor maçı için Milas Stadyumuna çıkıyor. 4 Şubat Pazar günü Şampiyonluktaki en büyük rakibi Ortakent Yahşispor ile oynayacak olan Yeni Milasspor, müsabakaya lig lideri ve yenilgisiz takım olarak galibiyet için çıkıyor.

İkinci Ligde ilçemizi temsil eden Milas Belediyesi Büyük Erkekler Voleybol Takımı da Yeni Milasspor Futbol Takımı gibi şampiyonluk yolunda kendisi ile mücadele eden grup lideri İzmir Saint Joseph karşılaşması için 4 Şubat Pazar günü Saat 18.30’da İzmir Alsancak’taki Atatürk Kapalı Spor Salonuna çıkacak.

Her iki takımımıza da, oynayacakları lig-şampiyonluk maçlarında başarılar diliyoruz.

 

Süper Amatör Küme Futbol Ligi Maç Programı

3 Şubat Cumartesi saat 14.00

Seydikemer Belediyespor - Muğla Üniversitesi

 

4 Şubat Pazar saat 14.00

Yeni Milasspor - Ortakent Yahşispor

Köyceğiz Belediyespor - Dalaman Belediyespor

Turgutreisspor - Gümüşlük Gençlikspor

Göcek Belediyespor - Marmaris Gençlikspor

Dalyanspor - Karaovaspor

 

BAL Ligi maçları

4 Şubat Pazar saat 14.00

Yatağanspor - Kuşadasıspor

Torbalıspor - Ortaca Belediyespor

Bozdoğanspor - Şuhut Belediyespor

Ödemişspor - Dikilispor

Kale Belediyespor - Uşak Vefaspor

Sandıklıspor - Sarayköy 1925

Sökespor - Çal Belediyespor

 

2. Amatör Küme Futbol Maçları

3 Şubat Cumartesi saat 12.00

Milasgücü - Gündoğanspor

 

4 Şubat Pazar saat 12.00

Milas Dörtyol Gençlikspor

 

U19 Ligi Maçları

3 Şubat Cumartesi saat 12.00

Beçin Gençlikspor - Menteşe Yerküpespor

B.B. Bodrumspor – Muğlaspor

 

U17 Ligi Maçları

4 Şubat Pazar saat 14.00

Yeni Milasspor - Menteş Gençlikspor(Güllük)

Muğlaspor - Gündoğanspor

 

U15 Ligi Maçları 

3 Şubat Cumartesi

Yeni Milasspor – Milasgücü (Güllük)

 

4 Şubat Pazar

Milas Gençlikspor - Menteşe Yerküpespor (Güllük)

 

Masterlar Futbol Ligi Maçları

3 Şubat Cumartesi saat 17.00

Balçova Masterler - Milasspor Masterler

 

4 Şubat Pazar

Menemenspor - Bodrumspor

Turgutluspor - Foçaspor

Didimspor - Marmarisspor

Aliağaspor - Manisaspor

 

Voleybol karşılaşmaları İkinci Lig Maçları

4 Şubat Pazar saat 18.30

İzmir Saint Joseph - Milas Belediyespor

Denizli Acıpayam - Seydikemerspor

Aydın Büyük Şehir - Köyceğizi Gölköy

Menteşe Merkez - Selçuk Belevi

 

Yaş Grubu Maçları Erkekler

3 Şubat Cumartesi saat 14.00

Milas Belediyespor - Marmaris Beldibispor

 

Kızlar Grubu / Saat 15.30

Milas Belediyespor - Turgutreisspor

4 Şubat Pazar Kızlar / Saat 13.00

Milas Dörtyol Gençlikspor - Bodrum İhtisasspor B

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X