Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Milasspor Masterleri ‘Spor Saati’ndeydi

ÖNDER Spor Haber / Hüseyin AÇAR -

Milasspor Masterleri ‘Spor Saati’ndeydi
Bu içerik 497 kez okundu.

Her Çarşamba Radyo Gözlem’de yayınlanan ‘Spor Saati’nin 31 Ocak Çarşamba günkü konukları Milasspor Masterler Futbol Takımı Antrenörü Hasan Ali Arıkan ve Takım Kaptanı ve Masterler Milli Takım Futbolcusu Kemal Aydeniz oldular.

Gazetemiz Spor Muhabiri Hüseyin Açar’ın hazırlayıp sunduğu Spor Saati Milas’ın spordaki sesi olmaya devam ediyor.

Milas Masterler Futbol Takımının Ege Bölgesindeki Lig mücadelesi ile ilgili açıklamalar yapan Antrenör Hasan Ali Arıkan, “Çok uzun yıllar önce futboldaki heyecanlarımızı Milasspor Masterlerı ile yeniden yaşıyoruz” diyerek, Milasspor Masterler Futbol Takımının Milas’ı katıldığı ligde en iyi şekilde temsil etmeye çalıştığını söyledi.

Arıkan; “Milas sporun her dalında son derece yoğun bir şekilde sesini duyurmak için çalışıyor. Özellikle futbolda yetenekli genç futbolcular olmasına rağmen bu gençlerimize verebileceğimiz geniş imkânlar yok. Milas, spor tesisleri olarak beklediğimiz ve istediğimiz durumda değil. Mevcut futbol sahasının durumunu herkes iyi biliyor. Böylesine olumsuz şartlarda spor yapmaya çalışan gençlerimizin başarılı olma şansları da kesinlikle yok. Yerel yöneticilerimiz, kulüp idarecileri, Milas Spor Camiası, Milas İşadamları, esnaflarımız, oda temsilcilerimiz hep birlikte Milas gençliğinin kötü alışkanlıklardan kurtulması için gençlerimize spor sahaları için birlikte hareket etmelidirler.

Sporun her alanında başarının temel şartı modern spor sahalarının, salonların bir şehirde olmasıdır. Bu anlamda beklentilerimiz de sporda başarının artması yönünde yapılacak olan yeni yatırımlardır” dedi.

Spor Saati’nin diğer bir konuğu olan Milasspor Masterler Futbol Takımı Kaptanı ve Masterler Milli Takım Futbolcusu Kemal Aydeniz’de Spor Saati dinleyicilerine sevgi ve selamlarını göndererek, Milasspor Masterlerı ile yeniden futbola dönmenin heyecanını yaşadığını söyledi.

“Amacımız belli bir yaş sonrası yine futbol oynayabildiğimiz ve birlikte olabilmemizin güzelliğini yeni nesile göstermektir” diyen Kemal Aydeniz, Masterler Milli Takımında yer alması ile ilgili olarak da, “Bu oluşumda olabildiysem, bunu Masterler Futbol Takımındaki antrenörlerime ve takım arkadaşlarıma borçluyum” dedi.

Milas’ta spor yapan tüm gençlere seslenen Aydeniz, “Spor hepiniz için bir yaşam şekli olsun” diye seslenerek, Milas adına mücadele eden tüm spor kulüplerine ve bireysel olarak yarışan tüm sporculara başarı dileklerini iletti.

Milas’ın Mor Beyaz formasını uzun yıllar giyen Milas Masterler Futbol Takımı Antrenörü Hasan Ali Arıkan ve Takım Kaptanı Kemal Aydeniz, Radyo Gözlem’e ve Spor Saati’ne de Milas’ın spordaki sesi olduğu için teşekkür ettiler.

Milas’ı Süper Amatör Küme Futbol Liginde temsil eden Yeni Milasspor’la ilgili olarak yaptıkları açıklamada da, “Gönlümüz, yıllarca formasını giydiğimiz kulübümüzün hak ettiği ligde yer almasından yana” diyerek, şampiyonluk yolunda Yeni Milasspor’a başarı dileklerini ilettiler.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X