Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Gruplar ve maç programı belli oldu

ÖNDER Spor Haber / Hüseyin AÇAR -

Gruplar ve maç programı belli oldu
Bu içerik 525 kez okundu.

Milas Gençlikspor Kulübü tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen mahalleler arası halı Saha Futbol Turnuvasına katılan takımlar belli oldu.

31 Ocak Çarşamba günü Milas Latmos Cafe’de yapılan fikstür çekimine katılan 13 takımın yöneticileri ile turnuvanın grupları tespit edildi.

Milas Gençlikspor Kulübü Başkanı Ersin Köksal, kulüp yöneticileri ile turnuva komitesi üyeleri ve turnuvada mücadele edecek takımların temsilcilerinin katıldıkları toplantıda Şubat ayının ikinci haftasında Milas Cumhuriyet Mahallesindeki Milas Belediyesi Spor Kompleksi Halı Sahasında yapılacak olan maçların güvenliği ile ilgili bilgilendirmeler de yapıldı.

Milas Vestel Bayi Mustafa Çoban, Milas Pomelon AVM ve Port Transfer Ercan İnce’nin sponsor oldukları Milas Gençlikspor Kulübü Halı Saha Futbol Turnuvasında bu üç firmanın ilk dörde girecek takımlara çeşitli ödülleri olacak.

31 Ocak Çarşamba günü yapılan Halı Saha Futbol Turnuvası kura çekimi ve bilgilendirme toplantısında yapılan konuşmalar sonrasında kura çekimi ile turnuvanın grupları ve ilk hafta oynanacak olan karşılaşmalar belli oldu.

 

Turnuvaya katılım devam ediyor

Milas Gençlikspor Kulübü Başkanı Ersin Köksal, toplantıda yaptığı konuşmada geçen sene yapılan turnuvanın son derece başarılı bir şekilde geçtiğini, bu sene yapılacak olan turnuvanın da en sağlıklı ve güvenli bir şekilde geçmesi için gereken her çalışmayı yaptıkları söyleyerek, “Bu seneki turnuvamızın yapılacağını aylarca önceden Milas kamuoyuna ve Mahalle Muhtarlarımıza duyurduk. Ancak bazı mahalle muhtarlarımızın mahallelerindeki sporcu gençlere bu turnuva ile ilgili duyuruyu yapmadığını öğrendik ve kulüp yönetimimiz adına çok üzüldük.

Amacımız öncelikle Milas Mahalleleri arasında dayanışmayı, birlik ve beraberliği sağlamak ve sonrasında da gençlerimizi spor yapmaya özendirmektir. Bu anlamda davetimize ses veren tüm mahalle muhtarlarımıza çok teşekkür ediyorum. Turnuvamızı hep birlikte başlatacağız ve birlikte sürdüreceğiz. Her takımın sorumluları turnuva ile ilgili gerekli hassasiyeti göstereceklerdir. Turnuvamızda yer almak isteyen 3 takımı bekliyoruz. Kuraları çektik grupları belirledik ancak gelecek olan 3 takımı da eşit şekilde gruplarımıza paylaştıracağız bu nedenle 9 Şubat Cuma gününe kadar katılım yapılırsa bu takımlarımızı da turnuvamıza dahil edebiliriz. Turnuvamıza katılan tüm takımlara, sporcularına ve turnuva hakemlerimize şimdiden başarılar diliyorum” dedi.

 

A Grubu Takımları

1.Menteş Mahallesi, 2.Emek Mahallesi, 3.İsmetpaşa Mahallesi, 4.Beçin Mahallesi, 5.Dörtyol Mahallesi, 6.Burgaz Mahallesi ve 7-Ören Mahallesi

 

B Grubu Takımları

1.Cumhuriyet Mahallesi A, 2.Kızılcayıkık Mahallesi, 3.Ağaçlıhöyük Mahallesi, 4.Cumhuriyet Mahallesi B, 5- Çomakdağ Kızılağaç Mahallesi ve 6.Hayıtlı Mahallesi

 

İlk hafta karşılaşmaları

Emek – Ören, İsmetpaşa – Burgaz, Dörtyol – Beçin, Cumhuriyet A – Hayıtlı, Ağaçlıhöyük – Kızılcayıkık, Kızılağaç – Cumhuriyet B, Menteş Mahallesi Bay Takım

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X