Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

İYİ Parti’de kongre telaşı …

Adem KANKAYNAR -

İYİ Parti’de kongre telaşı …
Bu içerik 724 kez okundu.

14 Ocak 2018 tarihinde, Kurucu İlçe Başkanı Mehmet Çayırlı tarafından oluşturulan İYİ Parti Milas İlçe Yönetimi, genel merkez talimatıyla 6 Şubat’ta ilk olağan genel kurulunu gerçekleştirecek.

8 Aralık 2017 tarihinde İYİ Parti Genel Merkezi tarafından, Kurucu İl Başkanı olarak İncilay Gezgin Şekerdağ’ın atanmasıyla başlayan süreçte, partinin Milas teşkilatını kurmakla görevlendirilen Mehmet Çayırlı, kuruluş çalışmalarını tamamlayıp yönetim kurulunu oluşturmuştu.

İYİ Parti’nin, yapılacak ilk seçimlerde sandık listelerinde yer alabilmesi için tüm yurt genelinde, birinci olağan genel kurullarını yapma çalışmaları da genel merkez tarafından başlatıldı. Bu kapsamda Milas ilçe teşkilatı ise, birinci olağan genel kurulunu 6 Şubat 2018 Salı günü, parti hizmet binasında gerçekleştirecek.

 

Mehmet Çayırlı tek aday …

İYİ Parti Milas İlçe Başkanı Mehmet Çayırlı’nın, 1’inci Olağan Genel Kurula tek aday olarak katılması beklenirken, 14 Ocak’ta tanıtılan 33 kişilik yönetim kurulu listesinde bir ismin değişeceği belirtildi.

 

Başkan Çayırlı, 141 delegenin oy kullanacağını ifade ederken; aslında bu sayının 200’ün üzerinde olduğunu ancak kongre tarihinin alındığı zaman diliminde 141 üyenin kayıtlı olduğunu ve yasa gereği ancak bu delege sayının oy kullanabileceğini söyledi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X